Web developer (Perl/PHP, Javascript)

Comsultia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj vlastných internetových aplikácií na firemnom aplikačnom frameworku Cyclone3
- Návrh technického, alebo business riešenia problému po konzultácii s klientom a konzultanom
- Implementácia a programovanie vo frameworku Cyclone3 (Linux, MySQL, RedisDB, RabbitMQ, ElastiSearch) backend funkcionality (vhodné aj pre PHP developera)
- Implementácia templates z backend funkcinality pre frontend developera (Template Toolkit 2), písanie základnej frontend funkcionality bez dizajnovania (HTML, JavaScript/jQuery)
- Dokumentácia a rozvoj open-source frameworku
- Spolutvorba clusterových riešení internetových projektov (viď. referencie)
- Aktívna účasť na rozvoji spoločnosti

- Práca s open-source technológiami a otvorenými štandardmi
- Možnosť práce v Linux desktope (preferované)
- Firemný lab (hw + virtualizácia) a prostredie pre development
- Prostredie umožňujúce tvorbu netradičných a progresívnych riešení
- Práca v menšom kolektíve s väčším vplyvom na fungovanie celej spoločnosti
- Voľnejšia atmosféra, otvorený a ľudský prístup, rôzne aktivity (hráčsky či filmový večer, spoločné obedy...)
- Zameranie na nové a progresívne technológie
- Práca na väčších a zaujímavých projektoch, atraktívnych klientoch
- Jednoduché a prehľadné vnutrofiremné procesy, deľba práce na úlohách a projektoch, bez chaosu v organizácii práce
- Úplne otvorená komunikácia dovnútra spoločnosti o riešení projektov, klientov, financií.

Ak ťa naša ponuka zaujala, neposielaj rozsiahly životopis, pošli hlavne svoje portfólio s krátkym popisom, a prečo by si chcel pracovať práve u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý

- Rozumieš tvorbe frontendu (HTML/CSS/JS)
- Máš zmysel pre poriadok v kóde a dokumentáciu
- Vieš nielen programovať, ale hovorí ti niečo aj RedisDB/Memcached, RabbitMQ, Apache Solr/ElasticSearch, svn/git
- Máš analytické myslenie

Sme internetová technologická firma vyvijajúca mediálne a eshop riešenia s vlastným opensource frameworkom. Do nášho tímu vždy hľadáme šikovných developerov, ktorí by vedeli nielen písať dobrý kód pre webové riešenia, ale ich aj ideovo rozvíjať. Kedže v práci strávime väčšinu dňa, je pre nás dôležitá povaha a charakter človeka, myšlienková zhoda je základ.

Viac informácií:
www.facebook.com/Comsultia
www.comsultia.com

Adresa spoločnosti

Comsultia, s.r.o.
Einsteinova 25
851 05 Bratislava
ID: 2442189   Dátum zverejnenia: 19.9.2016