Si študent? Rád komunikuješ a chceš si popri škole privyrobiť? Tak hľadáme teba! (Telefonický operátor)

Miesto práce
Kalinčiakova 31, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
cca. 3,50 € – 4 € /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie prichádzajúcich hovorov s otázkami ohľadom výmeny starých typov prijímačov za nové, prípadne odchádzajúce hovory s rovnakou tematikou pre významného poskytovateľa služieb v oblasti TV & médií
• Telefonická aktivácia služieb v novom prijímači
• Pomoc klientom s nastavením nových prijímačov
• Administratívne činnosti súvisiace s výmenou prijímačov – plánovanie termínu výmien, aktualizácia údajov v systémoch

• motivujúce finančné ohodnotenie
• náročná, ale pestrá pracovná náplň
• intenzívne zatrénovanie
• moderný office
• možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v medzinárodnej spoločnosti
• flexibilné plánovanie pracovného času (20 hod/týž.)
• "Employee gets employee" (Poznáš niekoho, kto by u nás chcel pracovať? Predstav nám ho a môžeš získať atraktívny bonus!)
• káva a čaje po celý deň zdarma
• každý týždeň pre všetkých čerstvé ovocie
• tímové akcie (teambuildingy, spoločné podujatia pre zamestnancov)
• oddychová miestnosť (Chill-Out-Room)
• Týždne zdravia
• karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu
• zľavy u našich partnerov (fitness centrum, masáže, bioobchod, sushi reštaurácia a iné)

Pracovná ponuka platí výhradne pre študentov denného štúdia do 26 rokov na dobu určitú s možnosťou doškolenia a predĺženia zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

• slovenčina ako materinský jazyk alebo na úrovni materinského jazyka (slovom aj písmom)
• znalosť maďarského alebo českého jazyka výhodou, nie však podmienkou
• výborné komunikačné a korešpondenčné zručnosti
• rozvinutá PC gramotnosť
• dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• dynamická, flexibilná osobnosť a odolnosť voči stresu
• časová dostupnosť 20 hod/týž. - v rámci pracovnej doby PO – PI 08.00 - 22.00, víkendy a sviatky 10.00 – 22.00 v mesiacoch september- december 2016

Excellent customer service is our passion – in 2020, Competence Call Center has merged with TELUS International and is now a part of it. Since then, 50,000 team members are providing customer service at its best in more than 50 languages for international and well-known partners.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Kovácsová
E-mail: poslať životopis
ID: 2703348  Dátum zverejnenia: 6.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca. 3,50 € – 4 € /hod.