Event manager

Company, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
sept/okt 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacprovízne odmeny, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a plánovanie eventov a kreatívnych projektov, komplexná starostlivosť o klienta, vedenie obchodných rokovaní, vypracovávanie ponúk. Zodpovednosť za prípravu a realizáciu projektov. Aktívna účasť na eventoch v rámci SR aj zahraničia.
Vhodný kandidát má za sebou niekoľkoročnú prax na pozícii Account managera alebo Event managera v eventovej agentúre alebo na marketingovom oddelení pri príprave eventov.

možnosť kombinovať prácu v kancelárii s home office, provízne odmeny z manažovaných projektov, auto aj na súkromné účely

Prosíme záujemcov spĺňajúcich uvedené kritériá o zaslanie profesného životopisu spolu s aktuálnou fotografiou mailom.
Vybraných záujemcov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívna a kreatívna osobnosť, ktorá má zmysel pre zodpovednosť, vie pracovať samostatne, má analytické a perspektívne myslenie a príjemné profesionálne vystupovanie. Samozrejmosťou je skúsenosť s vedením obchodných rokovaní s klientom a dodávateľmi.
Výhodou je vzdelanie v oblasti marketingu, reklamy.

Eventová a produkčná agentúra

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1847198  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac