ASP. NET C# Programátor - Junior

Company consult SK s.r.o.

Miletičova 21, 821 08 Bratislava - Ružinov, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Softvérová spoločnosť hľadá C#/.NET developera do nášho teamu.

Uvítame každého s praxou ale aj s chuťou pracovať a vyvíjať nové veci. Ak si myslíš, že máš na túto prácu predpoklady a spĺňaš kritériá, neváhaj sa nám ozvať a možno si to práve ty, koho hľadáme!

Požiadavky na zamenstanca :
• Spracúvať požiadavky k novej funkcionalite
• C# -mierne pokročilý
• .NET - mierne pokročilý
• ASP.NET - mierne pokročilý
• HTML - pokročilý
• SQL - mierne pokročilý
• znalosť OOP princípov
• Vyvíjať
• Komunikovať

nadštandardné finančné ohodnotenie ( v závislosti od praxe)
dlhodobé stabilné pracovné miesto
ultra-moderné firemné prostredie
možnosť pracovať v mladom a dynamickom tíme a zároveň so skúsenými profesionálmi
práca s najmodernejšími technológiami
potrebné vybavenie pre prácu, školenia a prípadné vzdelávanie
sociálny balík pre zamestnancov
možnosť pozičného a platového rastu

Vaše štrukturované CV nám prosím zasielajte na adresu [email protected] .

Vzhľadom na časovú zaneprázdnenosť budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na dohodnutie termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- anglický jazyk: minimálne na úrovni schopnosti čítať technickú dokumentáciu

- absolvovanie VŠ v danom obore je veľkou výhodou, avšak my požadujeme človeka, ktorý je šikovný a ochotný učiť sa .

Spravodajský portál Netky.sk sprostredkuje svojim čitateľom aktuálne informácie z domáceho aj svetového diania v oblasti politiky, kultúry, športu aj showbiznisu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3114380  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnený na pracovnom pohovore