Technik pre montáž reklamných nosičov v reklamnej agentúre

COMPANIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a údržba modernej digitálnej tlačiarne a plotra
- obsluha stroja na potlač tričiek a textilu
- rôzne produkčné práce v rámci agentúry
- príprava, spracovanie a kontrola podkladov do tlače
- finalizácia produktov (rezanie a pod.)
- montáž finálnych výrobkov u klienta (lepenie fólií na výklady, montáž pvc
bannerov a podobné)
- práca aj v nočných hodinách a cez víkendy

- prvotné zaškolenie do pracovných postupov
- zaujímavá práca v atraktívnom prostredí reklamnej agentúry
- flexibilný pracovný čas
- dobré platové ohodnotenie
- prístup k moderným tlačiarenským technológiám
- samostatná a zodpovedná práca

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosím pošlite štruktúrovaný životopis a fotografiu na e-mailovú adresu [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti tlačiarenskej výroby výhodou, ale
nie podmienkou
- precíznosť, spoľahlivosť a samostatnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v nočných/skorých ranných
hodinách a cez víkendy
- odolnosť voči stresu
- komunikatívnosť
- vlastný automobil výhodou

Sme full service reklamná agentúra a vieme vám ponúknuť kvalitné nápady, grafiku, tlač či eventy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3159330  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac