Strojník - bagrista - pásové bágre

Compact-Gas s.r.o. Žilina

Prešovský kraj, Košický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
4.3.2024
1 600 - 2 800 EUR/mesiacTPP 9,- eur/hodina + 13.plat, + diety 350,- eur/mesačne Živnosť 13-14,- eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-strojník s platným strojným preukazom - pásový bager
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
- údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

13. plat

V prípade záujmu, nám pošlite Váš aktuálny životopis v slovenskej verzii.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- PODMIENKA: platný strojnícky preukaz
- platné doklady vodiča
- prax v obore nutnosťou
- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve v obore inžinierskych sietí. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu a rekonštrukciu plynovodov . Našim cieľom je vytvoriť a udržať stabilnú spoločnosť, ktorá bude vytvárať naším zamestnancom čo najprijateľnejšie pracovné miesto.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2949305  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac