Obchodný manager - Banskobystrický kraj

Commander Systems, s.r.o.

Home office / Medený Hámor 4, Banská Bystrica, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 5000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových klientov a starostlivosť o existujúcich klientov
- Predaj GPS monitorovacieho systému firemnej klientele
- Vedenie obchodných rokovaní
- Predaj vlastných IT riešení (Auto-požičovňa, aplikácia Comm Comm, kamerové systémy atď.)

- Práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu
- Provízny systém odmeňovania
- Perspektíva profesného rastu
- Firemné akcie a súťaže pre zamestnancov
- Flexibilná pracovná doba
- Firemné auto, telefón, notebook
- Jazykové kurzy

Hľadáme najlepších obchodníkov a vieme ich zaplatiť. Obchodný team chceme rozšíriť o aktívnych ľudí, ktorí budú s nami rásť . O ľudí, ktorí vedia tvrdo pracovať, ale aj sa tvrdo baviť. POĎTE SA BAVIŤ, PRÁCA HROU - ROBÍME S LÁSKOU !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- orientácia na výsledok, cieľ
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť, samostatnosť, kreativita

Spoločnosť Commander Systems s.r.o. je jednotkou na trhu v oblasti poskytovania online GPS monitoringu vozidiel.
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už 11 rokov a za túto dobu vyrástla na 60 zamestnancov a rozrástla sa aj do okolitých krajín.
Na slovenskom trhu Commander Systems ponúka plné portfólio služieb pre spoločnosti, ktoré chcú vďaka kontrole nákladov na prevádzku vozidiel a spôsobu ich využitia zvyšovať svoju efektivitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2958313  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 5000 €