Obchodný zástupca - znalosť rumunského jazyka

Commander Systems, s.r.o.

Miesto práce
Žitná 23, Bratislava 831 06, Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- komunikácia so zákazníkom, prezentácia spoločnosti
- predaj produktov a služieb spoločnosti
- starostlivosť o zverených a získaných klientov
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, návrh riešení
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu a cieľov spoločnosti
- rozvíjanie obchodu podľa stratégií spoločnosti
- reporting

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Motivačné bonusy
- Mladý a dynamický tím
- Služobný automobil
- Firemný telefón
- Notebook

Hladáme najlepsich obchodnikov s celej českej republiky !! rozjizdime prodej v ČR !!

Prax v obchode výhodou dealer , obchodní zástupce, acount manager
Hladame ludi kteri hledaji vyzvu a budoucnost
Hladame najlepsi obchodniky v Českej republike a Slovenskej republike
Hladame ludi kteri maji zaujem "rust spolocne s firmou"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, technika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť rumunského jazyka podmienkou- min. stupeň znalosti mierne pokročilý
- Komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Orientácia na výsledok, cieľ
- Reprezentatívne vystupovanie
- Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita

HLADÁME NAJLEPŠICH OBCHODNÍKOV a umíme je zaplatit !!

Spoločnosť Commander Systems s.r.o. je jednotkou na trhu v oblasti poskytovania online GPS monitoringu vozidiel.
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už 11 rokov a za túto dobu vyrástla na 60 zamestnancov a rozrástla sa aj do okolitých krajín.
Na slovenskom trhu Commander Systems ponúka plné portfólio služieb pre spoločnosti, ktoré chcú vďaka kontrole nákladov na prevádzku vozidiel a spôsobu ich využitia zvyšovať svoju efektivitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2201345  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platových podmienok na osobnom pohovore