Referentka Back Office

Commander Systems, s.r.o.

Miesto práce
Moldavská 43, Košice
Termín nástupu
01.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 800 EUR/mesiac, Zakladní plat + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivost o přicházející klienty, zadávání do systémů
- Starostlivost o přicházející a odchozí poštu
- Evidence objednávok, zpracovavani predavacich protokolov
- Evidence vnitřních dokumentů

na pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administrativa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
ABRA ERP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Commander Systems s.r.o. je jednotkou na trhu v oblasti poskytovania online GPS monitoringu vozidiel.
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už 11 rokov a za túto dobu vyrástla na 60 zamestnancov a rozrástla sa aj do okolitých krajín.
Na slovenskom trhu Commander Systems ponúka plné portfólio služieb pre spoločnosti, ktoré chcú vďaka kontrole nákladov na prevádzku vozidiel a spôsobu ich využitia zvyšovať svoju efektivitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2101979  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac, Zakladní plat + odmeny