Obchodný zástupca, obchodník (Bratislava, Žilina, Košice, SNV, Poprad, Banská Bystrica)

Commander Systems, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žilina, okres Prievidza, okres Poprad, Košice, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
12.1.2015
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 4000 EUR/mesiac, Základní mzda + provize s prodeje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prodej monitorovacího systému GPS, - Monitorovanie vozidiel,
- Altivné stráženie vozidiel,
- Pasivné stráženie vozidiel,

- Monitorovanie zvierat , ludí ...

- Vyhledávání klientu
- Uzavírání obchodu
- Neomezené možnosti

Hledáme nejlepší obchodníky na Slovensku a umíme je zaplatit :-)
Hledáme nejlepších obchodníkov, nehledáme druhých.

Na pohovore
Kariera - možnost růstu , vedoucí obchodního teamu , vedení celej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Hladame najlepsi obchodniky

Ozvi te sa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Commander Systems s.r.o. je jednotkou na trhu v oblasti poskytovania online GPS monitoringu vozidiel.
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už 11 rokov a za túto dobu vyrástla na 60 zamestnancov a rozrástla sa aj do okolitých krajín.
Na slovenskom trhu Commander Systems ponúka plné portfólio služieb pre spoločnosti, ktoré chcú vďaka kontrole nákladov na prevádzku vozidiel a spôsobu ich využitia zvyšovať svoju efektivitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1945506  Dátum zverejnenia: 2.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 4000 EUR/mesiac, Základní mzda + provize s prodeje