Obchodný zástupca, Bratislava

Commander Systems, s.r.o.

Žitná 23, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Základní mzda + provize s prodeje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- komunikácia so zákazníkom, prezentácia spoločnosti
- predaj produktov a služieb spoločnosti
- starostlivosť o zverených a získaných klientov
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, návrh riešení
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu a cieľov spoločnosti
- rozvíjanie obchodu podľa stratégií spoločnosti
- reporting
- Uzavírání obchodu
- Neomezené možnosti

Hledáme nejlepší obchodníky na Slovensku a umíme je zaplatit :-)
Hledáme nejlepších obchodníkov, nehledáme druhých.

Obchodník

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Motivačné bonusy
- Mladý a dynamický tím
- Služobný automobil
- Firemný telefón
- Notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax v obchode výhodou dealer , obchodní zástupce, acount manager
Hladame ludi kteri hledaji vyzvu a budoucnost
Hladame najlepsi obchodniky
Hladame ludi kteri maji zaujem "rust spolocne s firmou"

Spoločnosť Commander Systems s.r.o. je jednotkou na trhu v oblasti poskytovania online GPS monitoringu vozidiel.
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už 11 rokov a za túto dobu vyrástla na 60 zamestnancov a rozrástla sa aj do okolitých krajín.
Na slovenskom trhu Commander Systems ponúka plné portfólio služieb pre spoločnosti, ktoré chcú vďaka kontrole nákladov na prevádzku vozidiel a spôsobu ich využitia zvyšovať svoju efektivitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1875239  Dátum zverejnenia: 26.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základní mzda + provize s prodeje