Zasielateľ, dispečer

Comextrans, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 384/28, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť, platnú legislatívu
- zhromažďovanie a analýza dopytu a ponúk prepráv od jednotlivých zákazníkov a
prepravcov
- vyjednávanie cien s ohľadom na profit spoločnosti
- sledovanie priebehu prepráv, evidencia priebehu a počtu zrealizovaných prepráv,
operatívne riešenie vzniknutých situácií, vedenie administratívy
- navrhovanie riešení na zlepšenie poskytovaných služieb a spokojnosti zákazníkov
- vedenie kompletnej evidencie o prepravách, vodičovi a aute v danom programe

zázemie a istota v stabilnej spoločnosti
možnosť kariérneho rastu
firemné benefity - masáže, wellness teambuildingy,
výborné mzdové ohodnotenie
13ty plat

Prosíme uchádzačov, aby svoje žiadosti posielali na dole uvedenú e- mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť anglického a nemeckého jazyka je
podmienkou / B2/
- znalosť srbského alebo francúzskeho jazyka je výhodou
- výborné komunikačné schopnosti, organizačné
schopnosti,
- zodpovedný, flexibilný, samostatný, proaktívny
- schopnosť samostatného rozhodovania
- odolnosť voči stresu
- nevyhnutnosť byť k dispozícii na telefóne 24 hodín denne,
vrátane soboty , nedele, sviatky
- schopný tímovej práce

COMEXTRANS už viac ako 30 rokov úspešne poskytuje moderné a vysoko spoľahlivé služby v oblasti pozemnej dopravy a špedície. Poskytujeme prepravu tovaru plachtovými návesmi, mraziarenskými návesmi a vozidlami do 7.5 tony.
Náš vozový park sa skladá z vyše 75 vozidiel emisnej triedy EURO 5 EEV (20%) a EURO 6 (80%). Záleží nám na životnom prostredí, preto u nás nájdete iba tie najekologickejšie vozidlá. Priemerný vek nášho vozového parku je 2,9 roka.
Finančné zdravie spoločnosti zabezpečuje stabilitu na trhu a umožňuje nám rozvíjať naše služby a zamestnancov. Nízka fluktuácia naznačuje ich spokojnosť v spoločnosti. Starostlivosť o našich kolegov sa neustále snažíme zvyšovať modernizáciu pracovného prostredia, zvyšovaním ich kvalifikácie, zabezpečením kvalitnej výpočtovej techniky a poskytovaním na mieru šitých benefitov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2245225  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou