Zámočník s dlhoročnými skúsenosťami - príležitosť pracovať pre úspešnú firmu

COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.

Combin Banská Štiavnica, S.r.o., Kysihýbeľská, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 500 EUR/mesiacRočné odmeny, bonus za odporučenie nového kolegu, príspevok na stravovanie vyplácaný vopred, príspevok na vlastnú svadbu a pri narodení dieťaťa, možnosť pobytu v kúpeloch Číž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zhotovovanie stavebných zámočníckych prvkov a ich montáž
  • Demontáž, montáž a opravy strojov a zariadení
  • Kontrola kvality výrobkov a súčastí
  • Zhotovovanie a montáž zámočníckych prvkov
  • Kontrola kvality a bezpečnosti
  • Komunikácia s ostatnými členmi tímu
  • Typický deň na pracovnej pozícii zámočníka môže zahŕňať zhotovenie,  montáž a opravy zámočníckych prvkov
  • Pracovná doba pre pozíciu zámočníka je typicky 8 hodín denne, v rannej smene, od pondelka do piatku

  • Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
  • Jednozmenná prevádzka
  • Príplatky za prácu nadčas
  • Mzda je vyplácaná vždy do 14.- ho dňa v mesiaci
  • Na pracovisku je zabezpečený pitný režim
  • Po odpracovaní doby viac ako jeden rok, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi liečebný pobyt vo vlastnom kúpeľnom zariadení
  • Poskytovaný finančný príspevok pri vlastnej svadbe
  • Poskytovaný príspevok pri narodení dieťaťa
  • Poskytovaný finančný príspevok na letný tábor dieťaťa
  • Poskytovaný finančný príspevok za doporučenie nového kolegu
  • Možnosť zúčastniť sa firemných školení a workshopov pre ďalší rozvoj
  • Teambuildingové aktivity a firemné športové turnaje

Informácie o výberovom konaní

Vodičský preukaz skupiny B, je pre uchádzača výhodou.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite svoj životopis na mailovú adresu [email protected] spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor do sídla spoločnosti. Budeme Vás onedlho kontaktovať.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov v internej evidencii, ktorá je v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou, maximálne jeden rok. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojár, zámočník

Počet rokov praxe

3

  • Stredné odborné vzdelanie v strojárstve alebo zámočníctve
  • Skúsenosti s používaním zámočníckych nástrojov a prístrojov
  • Čítanie technických plánov a výkresov
  • Znalosť materiálov a technológií pre zámočnícke práce
  • Analytické myslenie a rozhodovacie schopnosti
  • Samostatnosť a precíznosť
  • Tímova práca a komunikácia

- vykonávanie bytových a občianskych stavieb,
- vykonávanie inžinierskych stavieb,
- vykonávanie dopravných stavieb,
- činnosť vykonávaná banským spôsobom,
- zabezpečovanie a likvidácia starých banských diel,

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4834368  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac