Obchodný zástupca ČEZ

COMANDER s.r.o.

Miesto práce
Prešov, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.8.2015
700 - 1500 EUR/mesiac, Základná mzda + bonusy v prípade splnenia plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oslovovanie firemných zákazníkov v regióne Prešovského kraja, predaj elektriny a plynu, vypisovanie dotazníkov, denný reporting a porady. Stretnutia budú organizované asistentkou vopred.

Zaujímavá, časovo nenáročná a veľmi dobre ohodnotená práca. Obchodný zástupca má základný plat + príspevok na používanie vlastného motorového vozidla. V prípade splnenia predajného plánu sa vyplácajú prémie. Zamestnanec má služobný laptop a mobilný telefón.

Pohovor sa bude konať v Prešove. Miesto a čas Vám oznámime telefonicky v prípade, že Váš životopis bude zodpovedať požadovaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, komunikatívnosť, obchodné myslenie. Skúsenosti s predajom energií sú vítané, ale nie sú podmienkou.

Sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom služieb spoločnosti ZSE Energia, a.s. a Slovak Telekom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2204731  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1500 EUR/mesiac, Základná mzda + bonusy v prípade splnenia plánov