Kontrolór kvality v automobilovom priemysle, Strečno

Comac Jobs s.r.o.

Miesto práce
okres Martin, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
2.80 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 výstupná kontrola kvality finálnych výrobkov
 práca v trojzmennom pracovnom režime

Plat: 2,80€/ hod. + stravné lístky 3,15€
Pracovný pomer na HPP nie dohodu
Možnosť dopravy
Možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe a vzájomnej spokojnosti

 zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
 možnosť ďalšieho profesijného rastu a zvyšovania kvalifikácie

Informácie o výberovom konaní

Poslať životopis, vybraný uchádzači budú kontaktovaný.
Termín nástupu: ihneď

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Donghee, Trigo, Strečno

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

 manuálna zručnosť
 precíznosť
 samostatnosť
 prax v oblasti kontroly kvality vítaná

Společnost Comac jobs s r.o. je největší personální agentura v Moravskoslezském regionu a jedna z TOP 10 agentur v celé České republice. Denně zaměstnáváme přes 1 800 lidi.
Našimi klienti jsou největší výrobní, logistické a strojírenské firmy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2099381  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.80 EUR/hodina