Inženýr optiky pro vývoj

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
DOHODOU

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* návrh optických konceptů pro osvětlení vozů předních světových automobilových značek
* využití CAD softwarů, 3D modelovacích a vizualizačních softwarů, CAE nástrojů (LightTools, Catia V5, Blender)
* spolupráce s designéry, návrh inovativních technických řešení stylistických návrhů
* podílení se na vývoji a aplikaci nových optických technologií
* koordinace zhotovení prototypů, plánování technických zkoušek na testovacích vzorech
* podílení se na návrhu osvětlení pro koncepční automobily představované na světových autosalonech
* sledování trendů
* spolupráce při tvorbě patentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí silné mezinárodní společnosti
* možnost odborného a kariérního růstu
* zajímavé finanční ohodnocení
* pracoviště vybavená špičkovou technikou
* flexibilní pracovní doba

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis na níže uvedený kontakt.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je globálním centrem vývoje a předním světovým výrobcem vnějšího osvětlení pro automobilový průmysl. Společnost dodává světelnou techniku předním výrobcům automobilů včetně prémiových značek. Strategie společnosti celosvětově počítá se silnými inženýringovými týmy. Právě na nich staví posilování svých pozic na globálním trhu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

KONSTRUKCE, OPTIKA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vysokoškolské vzdělání v oblasti optiky nebo fyziky výhodou
* znalost 3D modelovacích softwarů nebo CAD systémů (Catia, Autodesk, Inventor, SolidWorks)
* schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů
* technické a analytické myšlení
* komunikační a vyjednávací schopnosti
* ochota dále se vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1863708  Dátum zverejnenia: 11.3.2015