Výrobní kvalita / vývojová kvalita / dodavatelská kvalita- Inženýr kvality

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
DOHODOU

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

AKTUÁLNĚ HLEDÁME VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI INŽENÝRŮ KVALITY NAPŘÍČ CELOU SPOLEČNOSTÍ.

NABÍZÍME VÁM UPLATNĚNÍ V ODDĚLENÍ KVALITY V GLOBÁLNÍM VÝVOJOVÉM CENTRU.

NABÍZÍME VÁM UPLATNĚNÍ V ODDĚLENÍ KVALITY VE VÝROBNÍ DIVIZI.

NABÍZÍME VÁM UPLATNĚNÍ V TÝMU KOORDINÁTORŮ ROZVOJE A ŘÍZENÍ DODAVATELŮ.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU VÁM RÁDI SDĚLÍME VÍCE INFORMACÍ K NABÍZENÝM POZICÍM. S PŘÍPADNÝMI DOTAZY NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA NÍŽE UVEDENÉM EMAILU NEBO TELEFONNÍM ČÍSLE.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* flexibilní pracovní doba
* motivující finanční ohodnocení
* možnost odborného růstu
* práce na pracovištích vybavených špičkovou technikou
* příspěvek na dopravné
* až 5 týdnů dovolené
* příplatky na stravování
* příspěvek na životní a penzijní připojištění a další

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.
Společnost nabízí uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s praxí v oboru
* zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti kvality výhodou
* aktivní přístup a schopnost vést tým při řešení problémů spojených s designem, robustností výrobku, ověřování výrobku a reklamací od zákazníka
* znalost nástrojů kvality
* výborná schopnost komunikace a vyjednávání
* znalost práce na PC (Win, Office, atd.)
* schopnost pracovat v kolektivu
* orientace na zákazníka a ochota cestovat
* zájem o další vzdělávání a odborný růst
* ochota pracovat v Moravskoslezském kraji - v Novém Jičíně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1611124  Dátum zverejnenia: 6.2.2015