Administratívna pracovníčka na pobočke Orange Doma - administratívne práce súvisiace s novým pokrývaním optickou FTTH sieťou - Orange Slovensko, a.s.

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Orange Slovensko, Metodova 8, Bratislava, Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orange Slovensko je prvý telekomunikačný operátor na Slovensku, ktorý spustil najmodernejšiu pevnú sieť novej generácie na báze FTTH (Fiber To The Home – optika do bytu), ktorá v súčasnosti pokrýva takmer 336 tisíc domácností v 18 mestách. Pevný internet a digitálnu televíziu poskytuje Orange taktiež prostredníctvom technológie DSL, ktorá je dostupná na väčšine územia Slovenska.

V rámci rozširovania optických sietí Ti Orange SLOVENSKO, a.s. dáva možnosť získať pracovnú pozíciu, na ktorej bude Tvojou úlohou:
• pracovná doba 12:00 - 20:00
• príprava dokumentov pre obchodných zástupcov, súvisiacich s pokrývaním FTTH optikou
• telefonická verifikácia zákazníkov Orange Slovensko, a.s
• obsluha infolinky (pre interného a externého zákazníka)
• mailová a sms komunikácia so zákazníkmi
• riešenie reklamácii a podnetov zo strany zákazníkov
• kompletizácia tlačív potrebných pre odovzdanie koordinátorovi kampane

• korporátne zázemie najväčšieho operátora na Slovensku
• stabilné pracovné miesto a zaradenie
• možnosť uplatnenia sa v rámci spoločnosti Orange Slovensko, a.s.
• práca v mladom a dynamickom kolektíve

Každému uchádzačovi odpovieme o úspešnosti/neúspešnosti postupu do užšieho výberu vhodných kandidátov pracovnej pozície.

Proces výberového konania:
1. osobný pohovor vedený koordinátorom projektu Orange DOMA
2. školenie potrebné pre výkon pozície
3. pridelenie pracovnej agendy - TESTOVANIE
4. výkon pracovnej pozície

Tešíme sa na Vašu účasť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pokročilý/Expert v MS Office
• analytické myslenie
• zmysel pre riešenie veci
• príjemné vystupovanie
• časová možnosť pracovať od 12:00 - 20:00 / po - pia

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2974908  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou