Projekt "Mladí - Mladým" - Obchodný zástupca pre partnera Slovak Telekom, a.s. - aj absolventi

COM 2 BIZ spol. s r.o.

okres Bardejov, okres Humenné, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 1200 EUR/mesiac, kombinácia pevnej a variabilnej zložky platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj TOP produktov s najlepšími podmienkami na trhu OBCHODNÍK/ZÁKAZNÍK
- Organizovanie stretnutí s cieľovou skupinou zákazníkov - RESIDENTAL, SMALL BUSINESS
- Prezentácia a predaj produktov MAGIO
- Predaj produktov unikátnym know-how
- Manažovanie skupiny obchodníkov pod vlastným vedením
- Vedenie a motivácia vlastného tímu obchodníkov
- Príprava lokalitného plánu

- Jednoduchý a účinný systém kariérneho rastu
- Odborné produktové a predajné školenia
- Osobný automobil, telefón s neobm.volaním a internetom, tablet, marketingový príspevok
- Po úspešnom zaškolení - príspevok na ubytovanie: PO, KE
- Mladý a dynamický kolektív
- Nadštandardné finančné ohodnotenie

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedenú e – mailovú adresu.
Do predmetu správy prosím napíšte názov pracovnej pozície a kraj podľa Vášho bydliska.
Následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodneme si presný termín osobného pohovoru.
Výberové konania sa uskutočnia v miestach nášho regionálneho pôsobenia: Prešov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Vysoké pracovné nasadenie
- Prozákaznícka orientácia
- Organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, empatia
- Schopnosť rýchlo reagovať na námietky zákazníkov
- Príjemné vystupovanie - KREATIVITA

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2643855  Dátum zverejnenia: 13.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 EUR/mesiac, kombinácia pevnej a variabilnej zložky platu