5 krokov ako začať kariéru v telko biznise - Slovak Telekom partner - Obchodný zástupca

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Lipová 4987/1, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

5 krokov:
1. Pošli nám svoj životopis.
2. Úspešne absolvuj výberové konanie.
3. Úspešne absolvuj školenia a tréning.
4. Preukáž natrénované v praxi.
5. Staň sa predajcom - nástupcom.

Už si skúsil predaj, ale sklamali ťa pracovné podmienky, výška odmeny alebo kolektív?
Cítiš sa v predaji ako ryba vo vode, ale chcelo by to väčší rybník?
Rád by si svoje zručnosti posunul na vyššiu úroveň?
Alebo ťa obchod vždy lákal, len si zatiaľ nemal správnu príležitosť?

Ak si odpovedal "áno" aspoň na jednu z otázok, tak čítaj ďalej.

ČO NA TEBA ČAKÁ?
Som Marek, regionálny manažér retailu pre región východ, a mám pre teba dobré správy. Práve spúšťame nový projekt prípravy talentovaných ľudí na kariéru profi predajcov našich partnerov. Najprv ťa poriadne vyškolíme, potom ti dáme priestor naučené si vyskúšať v praxi. Následne si získaš pozornosť našich koučov, ktorí budú stavať na tom, čo už vieš a posunú ťa na vyššiu úroveň.

ČO TI PONÚKAME?
1. Prípravu na pozíciu predajcu, za ktorú ti ešte aj zaplatíme.
2. Kvalitné školenia predajných zručností.
3. Znalosť produktov Slovak Telekomu.
4. Kouča, ktorý ti pomôže od začiatku.
5. Odmeny naviazané na úspešné absolvovanie tréningov a preukázané zručnosti v predaji.
6. Pracovnú ponuku (v prípade uvoľnenia pozície predajcu Telekom centra).

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

Informácie o výberovom konaní

5 krokov ako získať pracovné miesto:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ?
1. Chuť učiť sa a neustále na sebe pracovať,
2. cit pre biznis,
3. umenie načúvať klientom,
4. schopnosť spozorovať príležitosť na predaj,
5. zručnosť pracovať s počítačom a rýchlo sa naučiť pracovať v rôznych systémoch naraz,
6. iskru v očiach - nadšenie pre svoju značku, produkty a telko biznis,
7. v neposlednom rade vytrvalosť - len tak sa nenecháš odradiť neúspechom.

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2557333  Dátum zverejnenia: 11.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1400