Predajca v značkovej predajni klubu Loyalita - novootvorené kontaktné centrum prezákazníkov Prešov/Košice - práca na predajni

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Miesto práce
okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
400 - 1000 EUR/mesiac, Zmluva s vydefinovanými podmienkami FIX + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť COM2BIZ je generálnym prevádzkovateľom unikátneho obchodného modelu, využívajúceho spôsob komunitného nakupovania pod obchodnou značkou LOYALITA. V súčasnej dobe otvárame naše značkové predajne, ktoré slúžia ako kontaktné miesto pre našich zákazníkov, ako aj background našich obchodníkov, ktorí denne navštevujú našich zákazníkov.
V komunitnom klube LOYALITA je v súčasnej dobe registrovaných vyše 25.000 zákazníkov, ktorým je zabezpečujeme službu Profesionálny zákaznícky servis, ktorej cieľom je zastrešiť a optimalizovať všetky služby, za ktoré rezidenčný zákazník platí pravidelné mesačné poplatky. Nakoľko je záujem o využitie tejto služby zo strany našich zákazníkov veľký, rozširujeme náš predajný kanál o nové kontaktné miesta, na ktorom nás naši zákazníci môžu zastihnúť.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- telefonické pozývanie zákazníkov klubu LOYALITA do novootvorenej predajne
Prešov/Košice
- zabezpečenie Profesionálneho zákaznickeho servisu zákazníkom klubu LOYALITA
- prezentácia produktov/služieb zákazníkom v značkovej predajni klubu LOYALITA
- predaj služieb a následná starostlivosť o zverenú klientelu zákazníkov klubu LOYALITA
- telefonické dohodnutie stretnutia aj mimo priestorov značkovej predajne - podľa požiadaviek zákazníka

- vysoké finančné ohodnotenie
- vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít, zabezpečené kapacitami v oblasti F2F predaja
- fixná pracovná doba

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.11.2015

Na osobný pohovor pozývame iba vybraných uchádzačov. Každému uchádzačovi zasielame informáciu o postupe do užšieho výberu, po ktorom bude pozvaný na osobný pohovor.

Prosíme uchádzačov o naštudovanie nášho portfólia na stránke: www.sluzbyvdomacnosti.sk

V reakcii na inzerát prosíme uviesť, v ktorom meste máte záujem pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti predaja v značkovej predajni - VÝHODOU
- znalosti podnikateľského prostredia - VÝHODOU
- obchodné zručnosti
- samostatný a aktívny prístup
- ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2308311  Dátum zverejnenia: 30.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 1000 EUR/mesiac, Zmluva s vydefinovanými podmienkami FIX + variabilná zložka