Komunitný Manažér - špecialista komunitného klubu Loyalita - divízia produktov Security

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Prešov, Košice, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1200 EUR/mesiac, FIX + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako jediná spoločnosť na Slovensku sme zameraní na to, aby mal zákazník nastavené VŠETKY služby v domácnosti naozaj špčikovo a za čo najnižšiu cenu. Priniesli sme na trh nový pojem - KOMUNITNÉ NAKUPOVANIE - ktoré je založené na skupinovom nakupovaní a skupinovej starostlivosti. Viac na: www.com2biz.sk

Tvojou úlohou bude sa osobne stretnúť so zákazníkom, po telefonickom dohodnutí stretnutia/predaji, prostredníctvom nášho akvizičného callcentra, a zákazníkovi sprezentovať/predať:

• Službu, ktorá komplexne chráni majetok a život človeka - nášho zákazníka - UNIKÁT NA SLOVENSKOM TRHU
• Službu, ktorou hlavnou devízou je ľudský faktor, vyhodnocujúci každý bezpečnostný incident
• Službu, ktorá je cenovo dostupná pre každú domácnosť, bez obmedzenia na hlavnej funkcionalite
• Službu, ktorá každému zákazníkovi zabezpečí bezpečie, nie len falošný pocit...

Viac na: http://www.com2biz.sk/nase-sluzby/security/

• nadštandardné finančné ohodnotenie
• vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
• flexibilná pracovná doba
• firemné auto, tablet s neobmedzeným internetom a mobil s neobmedzeným telefonovaním, možný používať aj na súkromné účely

Na osobný pohovor pozývame iba vybraných uchádzačov. Každému uchádzačovi zasielame informáciu o postupe do užšieho výberu, po ktorom bude pozvaný na osobný pohovor. Prosíme, v žiadosti uveďte, o pozíciu v akom meste máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou
• obchodné zručnosti sú výhodou, nie však podmienkou
• samostatný a aktívny prístup
• ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Práca vhodná aj pre absolventa.

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2201728  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1200 EUR/mesiac, FIX + variabilná zložka platu