Distribúcia vernostných kariet - Brigáda 4hod. denne

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Bratislava, okres Bardejov, okres Prešov, Košice, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Odmena na základe odovzdaných bezplatných kariet zákazníkom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá brigáda s možnosťou lukratívneho zárobku. Ide o doručovanie vernostných kariet do domácností zákazníkov oproti potvrdzujúcemu podpisu. Práca je vhodná hlavne pre študentov, vykonáva sa v popoludňajších a večerných hodinách.

- možnosť zárobku 15-20,- Eur / denne za cca 4 hod. práce
- práca v popoludňajších a večerných hodinách
- zaškolenie zdarma

- adresná distribúcia spôsobom F2F (face to face) vernostnej karty zákazníkom v presne vydefinovanej lokalite
- s vernostnou kartou distribútor odovzdá zákazníkovi katalóg výhod
- distribútor od zákazníka vyžiada telefónne číslo
- distribútor zasiela SMS (z firemnej SIM karty) na centrálu spoločnosti
- za každú odovzdanú a verifikovanú kartu distribútor dostáva odmenu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti
- zodpovednosť
- pozitívny prístup k práci

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2122342  Dátum zverejnenia: 29.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Odmena na základe odovzdaných bezplatných kariet zákazníkom