Operátor call centra - Starostlivosť o zákazníkov spoločnosti ZSE, a.s.

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 800 EUR/mesiac, FIX + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových spolupracovníkov s dobrými komunikačnými schopnosťami na pozíciu telefonického operátora zákazníckej linky predaja produktov ZSE, a.s.

Rád komunikuješ so zákazníkom ? Chceš sa naučiť obchodovať ?

Si absolvent a nikto ťa nechce lebo nemáš skúsenosti ? Pracuješ ako operátor, ale nebaví ťa volať cudzích ľudí náhodne z telefónneho zoznamu za nízku hodinovú mzdu ?

Pridaj sa do nášho tímu a získaj Trvalý pracovný pomer s fixnou a motivačnou variabilnou zložkou mzdy.

Naštartuj svoju stabilnú kariéru s nami !!!

Náplň práce:

- prozákaznícky telemarketing
- aktívny telesales
- oslovovanie klientov s prezentovaním ponuky služieb – predaj
- analýza cien energetických komodít - elektrina/plyn/doplnkové služby
- individuálne riešenie na úsporu energií šité na mieru
- kontaktovanie stálych zákazníkov ZSE, a.s.
- telefonické poradenstvo pre potenciálnych aj existujúcich klientov

- možnosť nadštandardného zárobku - fixná + variabilná zložka
- vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
- flexibilná pracovná doba

Na osobný pohovor pozývame iba vybraných uchádzačov. Každému uchádzačovi zasielame informáciu o postupe do užšieho výberu, po ktorom bude pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou
- samostatný a aktívny prístup
- ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2114278  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac, FIX + variabilná zložka platu