Predajca komerčného call centra - Oddelenie linky predaja produktov RWE GAS SLOVENSKO, s.r.o.

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 800 EUR/mesiac, FIX + variabilná zložka platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre najväčšieho poskytovateľa elektrickej energie a plynu pre domácnosti na východnom Slovensku RWE GAS SLOVENSKO, s.ro. spúšťame projekt osobnej starostlivosti prostredníctvom našej aktívnej infolinky.

Preto máš aj Ty jedinečnú možnosť, pridať sa do nášho mladého dynamického tímu a naštartovať svoju kariéru obchodníka alebo servisného pracovníka a získať tak stabilnú prácu, v ktorej máš možnosť uplatniť svoje komunikačné zručnosti.

Ak:
- rád telefonuješ a baví ťa obchodovanie;
- chceš sa naučiť obchodovať;
- si absolvent a nikto ťa nechce lebo nemáš skúsenosti
- pracuješ ako operátor, ale nebaví ťa volať za nízku hodinovú mzdu, alebo výlučne za provízie a chceš získať lukratívnu prácu s istotou trvalého pracovného pomeru

neváhaj a pošli nám svoje CV a naša personálna manažérka Ťa bude telefonicky kontaktovať, za účelom krátkeho telepohovoru alebo videopohovoru a oznámi Ti, či sme si Ťa vybrali.

Čaká Ťa takáto pracovná náplň:

- prozákaznícky telemarketing
- aktívny telesales
- bezplatné poradenstvo stabilným zákazníkom spoločnosti RWE GAS SLOVENSKO, s.r.o.
- prezentácia "KARTY VÝHOD"
- oslovovanie klientov s prezentovaním ponuky služieb – predaj
- analýza cien energetických komodít - elektrina/plyn/doplnkové služby
- individuálne riešenie na úsporu energií šité na mieru
- telefonické poradenstvo pre potenciálnych aj existujúcich klientov

- istota nadštandardného zárobku - fixná + variabilná zložka
- pracovná zmluva so zamestnaneckými výhodami
- vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
- flexibilná pracovná doba
- spolupráca so stabilnou slovenskou spoločnosťou

Náš obchodný tím tvoria mladí dynamickí ľudia, ktorí majú obrovskú chuť byť v živote ÚSPEŠNÍ!!!
Dnes je veľmi ťažké nájsť spoločnosť, ktorá Ti dá reálnu možnosť naštartovať svoju kariéru, ktorú môžeš aj reálne rozvíjať.
Náš úspech je odvodený od unikátneho know-how, ktoré sme si za 8 rokov aktívneho obchodovania vypracovali a naďalej ho zdokonaľujeme.

My nie sme Tí, ktorí skúšajú...
My nie sme Tí, ktorí veria náhode...
My nie sme Tí, ktorí hlucho telefonujú za účelom rozprávania sa...

MY MOŽEME, MY VIEME, MY DOKÁŽEME!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou
- samostatný a aktívny prístup
- ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2103012  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac, FIX + variabilná zložka platu