Predajca služieb a zákaznícka podpora zákazníkom Loyalty Clubu - Obchodný zástupca Košice / Prešov - vhodné aj pre absolventov

COM 2 BIZ spol. s r.o.

Miesto práce
okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Kombinácia pevnej a variabilnej zložky platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlho pripravovaný štart projektu, za ktorým už netrpezlivo čakajú naši zákazníci je tu. V týchto dňoch naša spoločnosť spúšťa pre našich zákazníkov unikátny PROFEISOÁLNY ZÁKAZNÍCKY SERVIS. Je to nadštandardná služba vytvorená pre zákazníkov LOYALTY CLUBU našej spoločnosti. Jeho cieľom je každému zákazníkovi zabezpečiť osobnú starostlivosť prostredníctvom profesionálneho KOMUNITNÉHO SALES MANAGERA, ktorého úlohou je predaj a dlhodobá starostlivosť o služby, ktoré v domácnosti zákazník využíva. To všetko u zákazníka doma. Najväčšou devízou tohto unikátneho modelu je komplexnosť podávaných informácií o službách, ktoré obchodník vo zverenom regióne dokonale pozná.

Na naše pobočky v Prešove a Košiciach obsadzujeme túto lukratívnu pracovnú pozíciu, kde Ťa zamestnáme na trvalý pracovný pomer, naučíme Ťa obchodovať a zabezpečíme Ti stabilnú prácu v obchodnej sfére, s obrovskou príležitosťou osobnostného rozvoja.

Našimi hlavnými požiadavkami sú ZODPOVEDNOSŤ, KOMUNIKATÍVNOSŤ a PRACOVITOSŤ, preto či si absolvent, alebo máš bohaté skúsenosti z oblasti predaja produktov či služieb a pri tom spĺňaš tieto kritériá neváhaj a zašli nám svoje CV.
Naša personálna manažérka Ťa bude telefonicky kontaktovať za účelom krátkeho telepohovoru alebo videopohovoru a oznámi Ti, či sme si Ťa vybrali.

Tvojou úlohou bude:
- analýza služieb zákazníkov v pevne pridelenej lokalite
- návrh a predaj najvýhodnejších riešení sluužieb pre našich zákazníkov
- plánovanie a návrhy stratégií
- zodpovednosť za predaj vybraných produktov
- aktívna bezplatná akvizícia zákazníkov do portfólia LOYALTY CLUBu našej spoločnosti
- marketingové kampane pre našich zákazníkov

Predmetom predaja sú služby ktoré zákazník v domácnosti využíva, ako napríklad: telekomunikácie, energetika, služby z oblasti security, cleaningu, aktívna lekárska pomoc a podobne

- pevná a variabilná zložka platu
- lukratívne finančné ohodnotenie
- vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít
- firemný automobil (po dohode možné využiť aj na súkromný účel)
- mobilný telefón s neobmedzeným volaním a interentom
- tablet s neobmedzeným internetom využívaný na prezentáciu produktov a služieb zákazníkom
- stála klientská základňa zákazníkov, o ktorých sa budeš neustále starať
- možnosť kariérneho rastu

Do Vašej správy prosím uvádzajte lokalitu, o ktorú máte záujem. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou
- samostatný a aktívny prístup
- proklientsky orientovaná osobnosť s orientáciou na výsledky
- ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2095470  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Kombinácia pevnej a variabilnej zložky platu