Idealna práca pre absolventov a mladých ľudí bez praxe - Trainee Program - divízia telekomunikácie - špecialista produktov Slovak Telekom,a.s.

COM 2 BIZ spol. s r.o.

okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Levoča, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať prácu snov, ktorá Ťa naučí ako zarábať 1200 EUR mesačne?

Chceš získať prácu, v ktorej už za 1.mesiac dokážeš zarobiť 600 EUR?

Chceš získať prácu, v ktorej by si naplno mohol uplatniť svoju komunikatívnosť a intelekt?

Tak neváhaj, pošli nám svoje CV a my Ti bezplatne zabezpečíme TRAINEE PROGRAM, v ktorom Ťa pripravíme na Tvoj - DREAM JOB.

• VYSKÚŠAJ SI PRÁCU, V KTOREJ SA DÁ REÁLNE ZARÁBAŤ
• VYSKÚŠAJ SI PRÁCU, V KTOREJ REÁLNE DOKÁŽEŠ UPLATNIŤ KOMUNIKATÍVNOSŤ A INTELEKT
• VYSKÚŠAJ SI PRÁCU, V KTOREJ SI REÁLNE DOKÁŽEŠ VYBUDOVAŤ KARIÉRU
• VYSKÚŠAJ SI PRÁCU KTORÁ SPLNÍ TVOJ SEN

Pomôžeme Ti získať prácu v medzinárodnej spoločnosti určujúcej trendy a inovácie. Nájdeš u nás väčšie výzvy a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti.

TRAINEE PROGRAM OBSAHUJE TIETO CELKY:
• Produktové školenie produktov SLOVAK TELEKOM,a.s.
• Kominukačné školenie unikátneho spôsobu C2B BUSINESS ACADEMY
• Príprava a riešenie modelových situácií
• Certifikát KONZULTANTA PROFESIONÁLNEHO ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU, oprávňujúceho zabezpečovať starostlivosť o zákazníkov Slovak Telekom,a.s

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
1. Osobnostný test
2. Osobný pohovor s personalistom.
3. Tréningový deň – po úspešnom absolvovaní prvého kola - praktická časť.
4. Zahájenie TRAINEE PROGRAMU C2B.
5. Certifikácia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta očakávame :
• Pozitívny a aktívny prístup
• Excelentné komunikačné a negociačné zručnosti
• Prezentačné zručnosti
• Kreativitu
• Zodpovednosť a rovnako jedinečnosť osobnosti

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 1985897  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 EUR/mesiac