Staň sa chytrým P2P obchodníkom generálneho partnera značky Slovak Telekom, a.s. a získaj štúdium na vysokej škole zadarmo

COM 2 BIZ spol. s r.o.

okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Ilava, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Levoča, okres Prešov, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"ISTOTA ÚSPECHU" je pravým dôvodom prečo sú našimi generálnymi partnermi najsilnejší hráči na trhu telekomunikácií, akým je určite spoločnosť SLOVAK TELEKOM, a.s., pod značkou TELEKOM a produktom CHYTRÝ BALÍK SLUŽIEB.
Pracovný trh momentálne rozširujeme o pozíce v mestách: Prešov, Košice, Lučenec, Banská Bystrica, Nitra, Bratislava a Trenčín

• MY ŤA NAOZAJ NAUČÍME OBCHODOVAŤ PROFESIONÁLNE, budeš mať možnosť pracovať v profesionálnom tíme obchodníkov.

• MY ŤA NAOZAJ ODMENÍME, u nás platí: „certainty of success“ - staň sa aj ty jedným z najlepšie zarábajúcich obchodníkov na Slovensku.

• MY TI DÁME MOŽNOSŤ REÁLNEJ KARIÉRY, žiadna personálna agentúra bez reálneho kariérneho rastu.

• MY TI DÁME MOŽNOSŤ študovať na prestížnej Vysokej škole medzinárodného podnikania v Prešove "ISM" - ÚPLNE ZADARMO (aj popri práci).

• ZABEZPEČÍME TI ISTÚ PRACOVNÚ POZÍCIU na dobu neurčitú aj po ukončení štúdia.

Jedinečný spôsob predaja "P2P Business", ktorý vytvorila naša spoločnosť, prináša našim partnerom trvalý úspech a zákazníkom spokojnosť. Je prepojením dravého obchodníckeho nasadenia a ľudského prístupu každého z našich profesionálne školených obchodníkov.

Tvojou náplňou práce bude:
• vzdelávať sa v oblasti podnikania a obchodu na základe nášho jedinečného školiaceho procesu C2B BUSINESS ACADEMY;
• dosiahnuté zručnosti implementovať do praxe a byť úspešným obchodníkom pod vedením profesionálnych obchodníkov.
• zabezpečiť zákazníkom nášho partnera SLOVAK TELEKOM,a.s. zákaznícky servis “CUSTOMER CARE”;
• podieľať sa na rozvoji nášho tímu a celej našej spoločnosti.
• Vykonávať potrebné činnosti smerujúce k dosiahnutiu aplikovanej vedomosti profesionálneho obchodníka.

Byť obchodníkom je poslanie, ktorého cieľom je dosiahnuť spokojnosť na strane zákazníka – WIN BUSINESS vs WIN CUSTOMER.

Staň sa aj TY súčasťou nášho RHINO TEAMU!!!

Slabí kopírujú, silní vytvárajú!!! Pripoj sa aj ty k vytváraniu vzrušenia.
J. – join
U. – us
I. – in
C. – creative
E. – excetiment

ISM – Vysoká škola medzinárodného podnikania, ktorá oslovila našu spoločnosť prostredníctvom našich stabilne dosahovaných úspechov u nadnárodných spoločností, chce aby sme boli prínosom pre ich inovatívny process vzdelávania a zabezpečili “ISTOTU ÚSPECHU” aj študentom a absolventom tejto prestížnej vysokej školy práve tým, že k teoretickým veodmostiam študentom dokážeme priniesť v podobe prednášok aj praktické skúsenosti, ktoré budú prínosom pre reálnu prípravu na profesionálnu cestu obchodníka.
Naša spoločnosť poskytne vybratým uchádzačom po splnení podmienok BEZPLATNÉ ŠTÚDIUM na tejto prestížnej vysokej škole.

Okrem iného získaš aj:
• Osobný a profesijný rozvoj
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Služobný telefón a automobil aj na súkromné účely
• Firemné akcie
• Dynamickú prácu v kolektíve mladých dynamických ľudí,

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
1. Osobný pohovor s manažérom.
2. Tréningový deň – po úspešnom absolvovaní prvého kola - praktická časť.
3. Produktové a predajné školenie.
4. Uzatvorenie dlhodobej spolupráce.

Prosím po zaslaní CV nám napíšte aj dôvod PREČO by ste u nás chceli pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta očakávame :
• Pozitívny a aktívny prístup
• Excelentné komunikačné a negociačné zručnosti
• Prezentačné zručnosti
• Kreativitu
• Zodpovednosť a rovnako jedinečnosť osobnosti

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 1809262  Dátum zverejnenia: 22.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200 EUR/mesiac