Obchodný zástupca/Junior sales representative obchodného tímu Orange Doma - predaj služieb zákazníkom Orange Slovensko, a.s.

COM 2 BIZ spol. s r.o.

ORANGE PARTNER, Lipová 4987/1, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov, Košice, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v našej spoločnosti nie je iba o bezduchom predaji produktov alebo služieb koncovým zákazníkom. Veľký dôraz kladieme hlavne na osobnostný rozvoj každého nášho obchodníka.
Práca pozostáva z predaja a osobnostného rozvoja (ktorý má za následok kariérny rast).

Pri predaji bude Tvojou úlohou:
- analýza potrieb zákazníka v oblasti telekomunikačných služieb (fixných a mobilných)
- prezentácia a návrh riešenia pre zákazníka
- realizácia a predaj TOP služieb v oblasti TELCO - optická FTTH sieť
- reporting a zodpovednosť za podané informácie/riešenie

Súčasťou osobnostného rozvoja sú:
- absolvovanie školenia PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE®
- školenia obchodnej komunikácie
- školenia asertívnej komunikácie
- manažérske zručnosti
- stretnutia s lídrami v oblasti predaja (prednášky a semináre s uznávanými lektormi)

ORANGE DOMA je unikátna služba pre zákazníkov ORANGE SLOVENSKO, ktorej hlavným cieľom je postarať sa o telekomunikačné služby zákazníkov v pohodlí jeho domova.
Všetci naši obchodníci prešli školením PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE®, na základe ktorého majú dokonalý prehľad o všetkých službách, s ktorými sa u zákazníka môžu stretnúť a preto vedia vždy zákazníkovi ponúknuť to najvýhodnejšie riešenie.
Zákazník sa môže spoľahnúť na serióznosť značky Orange, odbornú a rýchlu inštaláciu služby.
A to všetko u seba DOMA!

- mobilný telefón s neobmedzeným paušálom a internetom aj na súkromné účely
- tablet s neobmedzeným internetom aj na súkromné účely
- služobný automobil
- kariérny postup na pozíciu AREA MANAGER
- stabilný finančný príjem
- množstvo bonusových a motivačných odmien (progresívne finančné plnenie)
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- teambuildingové firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z týchto častí:
1. osobný pohovor
2. pozorovací "TRAINING DAY" pod vedením manažéra prevádzky
3. absolvovanie školenia PROFESSIONAL CUSTOMER SERVICE® - 2-5 dní (školenie je bezplatné)
4. proces implementácie do obchodného tímu
5. zverenie obchodnej skupiny

Váš životopis nám zašlite na doleuvedený mailový kontakt. Každému uchádzačovi odpovedáme!
Na osobný pohovor pozývame iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať 5 dní v týždni - PONDELOK - PIATOK
- obchodný duch
- komunikačné predpoklady pre vedenie obchodného rozhovoru
- príjemné vystupovanie
- chuť na sebe pracovať

Obchodná spoločnosť, ktorá sa venuje priamemu predaju služieb v segmente B2B a B2C pre veľké nadnárodné spoločnosti, pôsobiace na slovenskom trhu.
Medzi naše aktivity na oddelení MARKETINGU patrí:
- vykonávanie prieskumov, ankiet, aktualizácie dát;
- získavanie súhlasov pre účely marketingových aktivít obchodných spoločností;
- vykonávanie plošného marketingu vo zverenom regióne;
- odovzdávanie POS materiálov kontaktovaných zákazníkov;
Medzi naše aktivity na oddelení REKLAMY patrí:
- telefonický prieskum spokojnosti zákazníkov; a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch;
- aktualizácia produktov a služieb ktoré zákazníci využívajú;
- validácia a verifikácia aktivít z oddelenia marketingu
Medzi naše aktivity na oddelení PREDAJA patrí:
- F2F- získavanie v osobnom styku so zákazníkom
- telesales / telefonický predaj produktov a služieb zákazníkom
- online predaj produktov a služieb zákazníkom
- zabezpečovanie LEADOV pre obchodné oddelenie
- B2B aktivity súvisiace s oblasťou GDPR a Cyber Protection;
ID: 2767114  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou