Telefonický operátor/telefonista produktov Orange Slovensko - telesales s nástupným bonusom 100,- EUR

COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o.

Miesto práce
Lipová 4987/1, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
400 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický predaj a poradenstvo existujúcim a potenciálnym zákazníkom mobilného operátora;
- poskytovanie informácií o službách a produktoch ;
- dodržiavanie kvality poskytovaných informácií, dodržiavanie komunikačných štandardov;
- progresívna forma finančného ohodnotenia, motivačné odmeny a súťaže;
- práca 8 hodín denne v priateľskom kolektíve;
- vhodné aj pre absolventov strednej a vysokej školy.

- práca v príjemnom a modernom priestore
- práca v mladom a dynamickom tíme
- stabilný hodinový zárobok s progresívne nastavenou variabilnou zložkou
- motivačné odmeny a bonusy
- možnosť kariérneho rastu až na pozíciu MANAŽÉR OBCHODNEJ SKUPINY

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti (asertivita, empatia, kladenie otázok)
- skúsenosti v oblasti predaja sú vítané, nie sú však podmienkou,
- organizácia a plánovanie pracovných úloh,
- vysoká reakčná schopnosť
- schopnosť vedenia obchodného rozhovoru

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra a priameho predaja pre telekomunikačné spoločnosti.
Medzi naše služby na divízii TELESALES patrí:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Medzi naše služby na divízii DIRECT SALES:
- predaj produktov a služieb spôsobom F2F
- získavanie a analýza zákazníckych dát o službách a produktoch
- aktualizácia produktov a služieb za ktoré zákazník platí pravidelné mesačné poplatky
- migrácia a retencia služieb

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ORANGE PARTNER
Lipová 4987/1
08001 Prešov
ID: 2731930   Dátum zverejnenia: 4.10.2016