Servisný technik klimatizačných a vzduchotechnických zariadení

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacPrémie do výšky 20 % základnej mesačnej mzdy na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, spúšťanie, servis klimatizačných, chladiacich zariadení a vzduchotechniky
- vykonávanie pravidelných servisných prehliadok, diagnostika
- zapájanie meracích a regulačných zariadení
- oprava a údržba chladiacich a klimatizačných zariadení
- poskytovanie profesionálnej starostlivosti, záručného a pozáručného servisu našim zákazníkom
- servisná pohotovosť

• mesačné prémie v závislosti od výsledkov
• firemné vozidlo aj na súkromné účely po zaučení
• mobilný telefón
• profesionálne náradie pre profesionálnu prácu
• stabilná práca v stabilnej spoločnosti
• práca v mladom dynamickom kolektíve
• možnosť vzdelávania sa v rámci firemnej kultúry
• teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo chladiarenské

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore podmienkou - elektrotechnika alebo chladiarenstvo (resp. kombinácia), samostatnosť

Počet rokov praxe

2

• technické, analytické a logické myslenie
• samostatnosť
• flexibilita
• spoľahlivosť
• zručnosť v oblasti výroby rozvádzačov, inštalácie elektrických a mechanických komponentov
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa § 21 vyhlášky 508/2009
• výhodou je certifikát/ oprávnenie na F plyny
• výhodou je znalosť práce na chladiacich a klimatizačných zariadeniach
• ochota pracovať v tíme
• vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2203037  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac