Skladník - logista

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru v medzisklade v Bratislave
- administratíva a evidencia tovaru v softvéri skladového hospodárstva
- zásobovanie skladu, nákup materiálu v Bratislave a okolí, rozvoz materiálu v Bratislave a okolí
- hmotná zodpovednosť za materiál na sklade, inventarizácia tovaru

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti (15 rokov na trhu)
- práca v mladom dynamickom kolektíve

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú e-mailovú adresu. Všetkým záujemcom vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti so skladovým hospodárstvom
- znalosť materiálov a tovaru z oblasti klimatizácie, vzduchotechniky
- rozvody chladu, zdravotechniky, inštalačný materiál
- zodpovednosť, dochvíľnosť, flexibilita, dynamika, bezproblémová komunikácia so zákazníkom

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1833195  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou