Elektrikár/chladiar - montáž a servis klimatizačných zariadení

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Á. Jedlíka 4554, 945 01 Komárno, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, servis klimatizačných a vzduchotechnických zariadení,
výjazdy k poruchám, ich diagnostika a odstránenie
zapájanie meracích a regulačných sústav

možnosť odborného rastu
práca v mladom dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Prosíme uchádzačov, aby nás kontaktovali výhradne mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chladiarenstvo, vzduchotechnika, elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- certifikát v zmysle zákona č. 286/2009 Z.z. - výhodou
- § 18 vyhlášky 508/2009 Z.z. - výhodou
- minimálne osvedčenie § 21 vyhlášky 508/2009 Z.z.
- § 22 vyhlášky 508/2009 Z.z. je výhodou
- prax s montážou klimatizačných zariadení výhodou
- spoľahlivosť
- kvalita vykonaných prác
Všeobecne:
-samostatnosť a zodpovednosť
-schopnosť operatívne riešiť nepredvídateľné situácie a problémy
-technické myslenie
-remeselná zručnosť

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1738221  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou