Technický manažér servisného oddelenia

COM-KLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Á. Jedlíka 4554, 945 01 Komárno, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za technickú podporu servisného úseku
- Plánovanie a riadenie servisných úkonov
- Zabezpečenie plynulého fungovania serv. úseku
- Zodpovednosť za evidenciu náhradných dielov
- Sledovanie a vyhodnocovanie odvedenej práce zverených zamestnancov, servisných zákaziek
- Komunikácia s externými dodávateľmi a odberateľmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo chladiarenské

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť operatívne riešiť problémy
- technické myslenie
- remeselná zručnosť
- minimálne §21 vyhlášky 508/2009 Z.z.
- certifikát o F-plynoch výhodou
- skúsenosť s opravami klimatizačných zariadení výhodou
- znalosti práce s technikou a výkresovou dokumentáciou
- aktívny, tvorivý a inovatívny prístup

COMKLIMA poskytuje prvotriedne služby v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky. Ako dlhoročne najväčší predajca značky DAIKIN sme navyše súčasťou špeciálneho programu Home Comfort Expert, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu služieb.
COMKLIMA je expert na klímu už od roku 1999. Ponúkame stabilné zamestnanie v nestabilných časoch už 25 rokov.

Web stránka: https://www.comklima.sk/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=juRwwdNd9H8

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1668655  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou