IT Analytik

AXASOFT, a.s.

Miesto práce
AXASOFT a.s., Radničné námestie 4, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza požiadaviek zákazníka,
tvorba špecifikácie požiadaviek do úrovne použiteľnej pre vývoj SW aplikácie,
konzultácie zadania s vývojovým tímom a spolupráca na návrhu riešenia,
projekty sú primárne z oblasti verejnej správy

Dlhodobé pracovné miesto v renomovanej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, pružný pracovný čas, možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Nástroje:
UML - pokročilý, tvorca aj používateľ
MS Office
Enterprise Architekt

Skúsenosti:
znalosť prostredia verejnej správy (eGov, pravidlá EÚ) - výhodou
skúsenosti s objektovou analýzou, návrhom a ich zadávaním Java vývojovému tímu
preukázanie praxe aspoň na dvoch úspešných projektoch stredného rozsahu (t.j. aspoň 200 MD analytickej práce na každom projekte)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Komunikačné schopnosti, analytické a logické myslenie, tímovosť, flexibilita a proaktívny prístup k zvereným úlohám, schopnosť a vôľa učiť sa, presnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

Spoločnosť AXASOFT, a.s. pôsobí na trhu informačno-komunikačných technológií už vyše 30 rokov. Disponuje tímom vysokokvalifikovaných ľudí s bohatými odbornými skúsenosťami.
Má dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky a servisu POS terminálov pre finančné inštitúcie a retailovú sieť SR.
Ponúka svojim obchodným partnerom najnovšiu modelovú radu EFT POS terminálov od spoločnosti Ingenico. Zariadenia spĺňajú bezpečnostné kritériá a sú schopné akceptovať čipové i bezkontaktné transakcie vrátane NFC.
AXASOFT má vyvinutú vlastnú softvérovú aplikáciu na akceptáciu bankových platobných kariet v rámci pravidiel medzinárodných kartových spoločností.
Vyvíja a implementuje do POS terminálov služby s pridanou hodnotou, ako sú dobíjanie predplatených kariet mobilných operátorov (TOP UP), platbu faktúr a šekov, paysafecard, akceptáciu palivových kariet.
AXASOFT vydáva elektronické stravovacie karty Stravenka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1788994  Dátum zverejnenia: 2.7.2014