Realitný maklér - len u nás získate najviac

Columba Real Estate s. r. o.

okres Malacky, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu a uvažujete, aká práca by Vám najviac vyhovovala ? Staňte sa realitným maklérom v rýchlo a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti s niekoľko ročnou históriou. Ak neviete o čom táto práca je, ale ste komunikatívny, samostatný, ambiciózny a nebojíte sa nových výziev je táto ponuka presne pre Vás. Dostanete šancu zúročiť Vaše doterajšie skúsenosti, alebo presvedčíte či už sami seba alebo svoje okolie o schopnostiach obchodníka, ktorý vo Vás drieme.
Pridajte sa k nám a nechajte si ohodnotiť svoju snahu nadštandardnými príjmami v porovnaní s ostanými zamestnaniami s pevnou pracovnou dobou.
COLUMBA hľadá do svojich radov maklérov/maklérky, s perspektívou firemného rastu - vedúcich pobočiek, regionálnych riaditeľov pre nové mestá v SR. Naučíme Vás obchodovať s nehnuteľnosťami a presvedčíte sa, že obchodovanie môže byť zábavou. Ak si chcete privyrobiť aj popri zamestnaní a máte dostatok voľného času, tak nemáte na čo čakať. Pokiaľ máte chuť pracovať a venovať sa tejto práci naplno, máte možnosť si zarobiť v priemere viac ako 2. 000 EUR mesačne. Snažíme sa Vás motivovať a preto makléri, ktorý budú dosahovať dlhodobo najlepšie výsledky získajú príležitosť zriadiť si svoje pobočky, ktoré si budú organizovať sami, čo prináša možnosť neustále zvyšovať svoje príjmy. Každý mesiac spoločnosť vyhodnocuje najlepšieho makléra, ktorý získa zaujímavú odmenu.

Práca pre stabilnú realitnú kanceláriu
Pracovný čas, ktorý Vám vyhovuje
Prepracovaná marketingová podpora
Asistentka ktorá Vám bude k dispozícii podľa potreby
Finančné ohodnotenie od 40% do 70% z dosiahnutých provízií - ide o reálne garantované príjmy, žiadne sľuby – viac pri pohovore. Ak ste už prešli pohovormi v iných RK, alebo ste už ako maklér pracovali- budete určite príjemne prekvapení.
Technické zázemie ako aj priestory na jednania k dispozícii
Interný právny poradca
Skúsený a sympatický kolektív
Pravidelné školenia zamerané na rozvoj obchodných zručností
Kariérny postup
Nadštandardné ohodnotenie
Akreditovaný školiaci program Ministerstvom Školstva
Žiadne skryté poplatky
Úvod a zabehnutie pod dohľadom skúseného kolegu
Moderný IT systém
Možnosť služobného vozidla, notebook, telefón
Možnosť vytvárania vlastného tímu, alebo otvorenia vlastnej kancelárie
Práca je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe v obore, prípadne pre absolventov

Nie je podstatné kde sa nachádzate, ale kam smerujete. Ak máte záujem stať sa finančne slobodnými a súčasťou komunity profesionálov, pre ktorých sú okrem financií dôležité aj dlhodobo udržiavané kvalitné vzťahy a osobnostný rozvoj, zašlite nám svoj životopis na [email protected]
Venujeme pozornosť nielen zaškoleniu a neustálej aktívnej podpore v biznise, ale aj Vám samotným...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálne vystupovanie
Zodpovedný a cieľavedomý postoj k práci
Schopnosť nachádzať riešenia a kompromisy zároveň
Neoblomná pozitívna viera v úspech a vytrvalosť
Zmysel pre spoluprácu
Snaha o zvyšovanie svojej profesijnej úrovne
Schopnosť počúvať rady, riadiť sa nimi a tak dosahovať stanovené ciele

COLUMBA Real Estate s.r.o. je realitná spoločnosť, ktorá si zakladá na dodržiavaní pravidiel a interných postupov či už vo vzťahu ku klientom, ako aj smerom do vnútra spoločnosti.

Naším zmyslom je pomáhať ľudom nachádzať pre nich vhodné bývanie alebo iné nehnuteľnosti.

Snažíme sa o dosahovanie spokojnosti klientov, v lepšom prípade o prekračovanie ich očakávaní.
ID: 1860403  Dátum zverejnenia: 8.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od výkonu