Sales manager Bratislava - jazyková kombinácia-Angličtina-Nemčina

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme dynamického a kreatívneho obchodníka, ktorý sa nebojí výziev, bude oporou pre svojich kolegov a ktorý by sa podieľal na nových a existujúcich projektoch. Chceme dať šancu aj začiatočníkovi, preto neváhaj, ozvi sa, a radi ťa privítame v našom tíme.

Ak je ti blízka oblasť športu a technológií, baví ťa aktívne obchodovať (od vyhľadania kontaktu až po osobné jednanie), okrem anglického jazyka ovládaš aj iný jazyk (nemecký, španielsky, francúzsky, alebo iný) ,potom je táto ponuka práve pre teba!

Čo bude tvojou náplňou práce?
- aktívne hľadanie nových obchodných príležitostí v rámci Európy
- navštevovať existujúcich klientov a rozvíjať existujúce obchodné príležitosti
- oslovovať nových potenciálnych klientov
- aktívna komunikácia s technickým tímom pri príprave technických riešení pre klienta
- komunikácia s klientom pri vytváraní technických podkladov na prípravu obchodnej ponuky
- reprezentovanie firmy na osobných stretnutiach s klientmi a taktiež na medzinárodných výstavách a konferenciách

- možnosť pracovať v mladej a dynamickej firme s unikátnym systémom pre športové arény a štadióny v rámci svetovej úrovne
- cestovanie po celom svete
- zabehnutá firma s mnohými medzinárodnými referenciami
- mladý, skúsený a tvorivý kolektív
- možnosť byť súčasťou jedinečných riešení pre športové zariadenia po celom svete

V prípade záujmu o pozíciu "SALES MANAGER" od Vás potrebujeme CV, a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme za prejavený záujem.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, manažement

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká miera flexibility
- obchodné zručnosti a praktické skúsenosti z priameho obchodu sú veľkou výhodou
- skúsenosti v obchode technického charakteru – návrh technických riešení
- výhodou sú tiež predošlé skúsenosti z oblasti slaboprúdových inštalácií, audio-video alebo IT
- záujem o najnovšie technológie v rámci IT a AV systémom
- orientácia na trh, zákazníka, ciele a výsledky
- schopnosť pracovať v tíme
- riešenie problémov
- odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť a ochota cestovať aj vo väčšom teritóriu
- podmienkou je dobrá znalosť anglického jazyka a k tomu jeden ďalší svetový jazyk (nemčina, španielčina, francúzština).

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3107915  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou