C#. NET developer

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ColosseoEAS rozširuje svoj team! Hľadáme šikovných kolegov, ktorých náplňou práce bude prevažne:
- vývoj frontend a backend web aplikácií
- vývoj dynamických single page aplikácií
- vývoj špecializovaných grafických aplikácií na platforme SVG

Okrem ASP.NET budete môcť nahliadnuť do tajov práce ostatných teamov, ktoré pracujú prevažne na tvorbe desktop aplikácií, kde využívajú:
- prepájanie rôznych technológii WPF, C#, DirectX, C++
- integrácia s multimédiami – videom, zvukom
- ovládanie aplikácií nekonvenčným hardvérom – špecializované ovládacie pulty a pod.

- práca v mladom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pozíciu "C#. NET Developer" od Vás potrebujeme CV, a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme za prejavený záujem.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať. Veríme, že sa skoro stanete platným členom nášho ColosseoEAS teamu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
ASP.NET - Základy
C# - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilný
- dochvíľny
- dôsledný pri plnení svojich úloh
- máš pracovné nasadenie
- si schopný pracovať samostatne aj v teame
- chuť vzdelávať sa

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2397740  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou