Produktový tester (IT)

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 2, Nova budova FIIT STU, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojim základným cieľom bude zvyšovanie kvality našich produktov a softvérových aplikácií z oblasti audio/video techniky a riadenia športových podujatí.

Ako Produktový tester budeš mať na starosti:
- prípravu a správu testovacieho prostredia
- vytváranie testovacích scenárov, vytváranie automatizovaných testov (UI)
- manuálne testovanie
- vyhodnocovanie a analýzu manuálneho testovania
- testovanie nových funkcií
- kooperácia a komunikácia s oddeleniami vývoja a výroby pri odstránení chýb
- analýzu chýb
- tvorbu sprievodnej dokumentácie a návodov

- príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej spoločnosti
- práca so skúsenými lídrami
- práca v mladom a tvorivom kolektíve s priateľskou atmosférou
- práca na veľkých a zaujímavých projektoch s celosvetovým záberom
- práca na projektoch športového zamerania
- flexibilný pracovný čas
- možnosť stáť pri zrode softvérových inovácií
- atraktívne kariérne príležitosti
- kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
- teambuilding, eventy v rámci firmy
- neformálne pracovné prostredie

Prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy v slovenskom a aglickom jazyku spolu s motivačným listom zasielali na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti ColosseoEAS a.s., v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
XML - Základy
Microsoft SQL Server - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- silný záujem o IT (SW aj HW)
- analytické myslenie
- systematickosť pri práci
- kreativita a trpezlivosť (pri testovaní)
- dobré komunikačné schopnosti
- pozitívny vzťah k športu rôzneho druhu
- ochota učiť sa nové veci a na sebe pracovať
- nebáť sa nových výziev

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2127461  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou