Technical Support Specialist

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 2, Nova budova FIIT STU, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen nášho Support tímu budeš pracovať na zaujímavých projektoch na Slovensku a v zahraničí, v spolupráci s ďalšími technológiami.

A aká bude tvoja náplň?
- zabezpečenie efektívneho a bezproblémového fungovania technickej podpory
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi, resp. obchodnými partnermi
- riešenie technických problémov SW, HW
- zabezpečenie vzdialenej podpory pri implementácii riešení (inštalácia a aktivácia SW, HW...)
- úzka spolupráca s vývojovým tímom
- pravidelný reporting

- práca v mladom, ale skúsenom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujimavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu Technical Support Specialist nám pošlite Vaše CV.
Ozveme sa len kandidátom, ktorí spĺňajú nami stanovené podmienky pre pracovnú pozíciu. Ďakujeme a veríme, že sa skoro stanete platným členom ColosseoEAS tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pozícii minimálne 1 rok
- dôslednosť a samostatnosť
- veľmi dobrá znalost anglického jazyka nutná - denná komunikácia v angličtine, iný jazyk je výhodou
- flexibilita nutná
- schopnosť pracovať samostatne, ale aj v rámci tímu
- dobré komunikačné zručnosti
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií
- ochota pracovať na smeny
- chuť neustále sa učiť a zlepšovať sa
- viac ako pozitívny vzťah k technológiám

Hľadáme človeka, ktorý ma drive, je časovo neobmedzený a je pripravený učiť sa a prijímať nové informácie 24hodín denne v spoločnosti, ktorá mu tento priestor poskytne.

Hľadáme človeka, ktorý nemá problém s časovou flexibilitou, je ochotný svoj pracovný deň prispôsobiť potrebám spoločnosti a tímu.

Hľadáme človeka, ktorý bude pripravený riesiť vzniknuté situácie ASAP, bez ohľadu na dennú či nočnú hodinu.

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2127420  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou