Office / HR Manager

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 6276, 842 16 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame náš tím a hľadáme Office/HR managera, a aká by mala byť náplň práce?

• Zabezpečenie komplexného chodu kancelárie
• Vedenie 2-3 podriadených a zodpovednosť za včasné a správne plnenie ich úloh
• Evidencia dokumentácie súvisiacej s chodom kancelárie
• Komunikácia s dodávateľmi (dodávky súvisiace s chodom kancelárie), kontrola a schvaľovanie faktúr

Zabezpečovanie personálnej agendy:
• Administratíva spojená s evidenciou a výpočtom miezd (mzdy sú spracovávané externe)
• Realizácia výberových konaní (predvýber nových zamestnancov aj pre ostatné oddelenia, pohovory), príprava pracovných zmlúv a popisov pracovných pozícií
• Komunikácia so sociálnou a zdravotnými poisťovňami
• Vedenie osobných zložiek zamestnancov
• Kontrola a schvaľovanie cestovných príkazov
• Zabezpečenie súladu s legislatívou v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi, pracovnej zdravotnej služby
• Administrácia vstupných a preventívnych prehliadok, riešenie pracovných úrazov

- práca v mladom ale skúsenom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu "Office/HR manager", nám pošlite Vaše CV.

POZOR: Ozveme sa len kandidátom, ktorí spĺňajú nami stanovené podmienky pre pracovú pozíciu. Ďakujeme a veríme, že sa skoro stanete platným členom nášho ColosseoEAS tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky v Office/HR
• Dobrá znalosť z oblasti pracovného práva
• Výhodou je pracovná skúsenosť z IT oblasti
• Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Samostatnosť, presnosť a zodpovedný prístup
• Schopnosť vyjednávať s dodávateľmi, orientácia na znižovanie nákladov
• Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
• Tímový duch, schopnosť pracovať v kolektíve

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1926634  Dátum zverejnenia: 12.11.2014