Sales Manager (regióny Strednej a Východnej Európy)

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 6276, Bratislava, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.10.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen nášho COLOSSEO tímu budeš pracovať na predaji unikátnych projektov a riešení pre športové arény a štadióny. V najväčšej miere to bude práca so súčasnými alebo potenciálnymi klientmi, viac info o nás a našej práci sa dočítaš na www.colosseoeas.com
Do nášho tímu hľadáme obchodného manažéra:
• aktívne vyhľadávanie a akvizícia nových klientov v oblasti športových arén a štadiónov v regiónoch Strednej a Východnej Európy,
• udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi klientmi,
• príprava, organizácia a vedenie obchodných stretnutí,
• príprava cenových ponúk podľa navrhnutého riešenia a zmlúv,
• osobná prezentácia unikátnych projekčných riešení pripravených špeciálne pre daný štadión/arénu
• dlhodobá práca s klientom (štandardná dĺžka obchodných prípadov 16-24 mesiacov)
• konzultácie s klientom o požadovanom a navrhovanom riešení
• práca s technickým tímom a pomoc pri vypracovaní projekčných riešení
• účasť na medzinárodných výstavách a prezentácia našej spoločnosti a nášho produktu

viac o nás na www.colosseoeas.com

Ak máš záujem o pracovnú pozíciu Sales manager CEE, pošli nám svoj CV, ideálne v anglickom jazyku.
Ozveme sa všetkým, ktorí spĺňajú naše požiadavky pre túto pracovnú pozíciu. Ďakujeme a veríme, že sa skoro staneš členom nášho ColosseoEAS tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Obchodného ducha, cieľavedomosť a motiváciu na dosiahnutie výsledkov.
• Výborné komunikačné schopnosti
• Strategické myslenie
• Angličtina - slovom a písmom, iný jazyk výhodou
• Vysoké pracovné nasadenie
• Ochota cestovať v rámci daného regiónu a mimo neho
• Pozitívny vzťah k športu

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1876733  Dátum zverejnenia: 23.9.2014