C# Developer

ColosseoEAS, a.s.

Miesto práce
Ilkovičova 6276, 84216 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen nášho COLOSSEO tímu budeš pracovať na tvorbe zaujímavých projektov. V najväčšej miere to bude práca na aplikáciách s ktorými komunikuje koncový používateľ za pomoci dotykových obrazoviek, viac info o nás a našej práci sa dočítaš na www.colosseoeas.com

Budeš sa podieľať na jednotlivých fázach a aktivitách zaujímavých projektov ako:
- prepájanie rôznych technológii WPF, C#, DirectX, C++,
- integrácia s multimédiami – videom, zvukom,
- ovládanie aplikácií nekonvenčným hardvérom – špecializované ovládacie pulty a pod.

Okrem programátorských prác je prirodzenou náplňou práce hľadanie takýchto riešení, ich vylepšovanie, integrácia, hľadanie inovatívnych postupov pre samotný vývoj ktorého výsledkom má byť dokonalý produkt.

Veľkou výhodou je praktická znalosť tvorby WPF aplikácií.

- práca v mladom a tvorivom kolektíve
- práca na zaujímavých projektoch
- práca s novými a progresívnymi technológiami
- flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o pozíciu C# programátor, nám zašlite motivačný list spolu s vašim profesijným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.
POZOR: Ozveme sa len kandidátom, ktorí spĺňajú nami stanovené podmienky pre pracovú pozíciu. Ďakujeme a veríme, že sa skoro stanete platným členom nášho ColosseoEAS tímu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- záujem o nové progresívne technológie SW aj HW
- zaujímanie sa o dianie v prostredí firmy (zapájanie sa do výskumno/bádateľských úloh, prototypovanie)
- nutná vysoká dávka kreativity a tvorivého myslenia
- komunikačné zručnosti
- tímový hráč

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ponúkajúca komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach.

Fanúšikom do športových arén prinášame zážitok na najvyššej úrovni vďaka na mieru vytvoreným LED displejom s centrálnym zavesením, ako aj ďalším zobrazovacím panelom podľa požiadaviek klienta, poháňaným prostredníctvom Colosseo Single Media Platform® - popredného svetového softvéru na ovládanie multimédií. Kompletný technologický systém, ktorý poskytujeme, zahŕňa zobrazovanie skóre, štatistík hráčov, replay-e, reklamné pauzy a podobne.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a eliminácie nežiadúcich osôb na športových podujatiach a prináša tak efektívne riešenia pre zabezpečenie procesov vstupu a účasti návštevníkov.

Určite si nenechajte ujsť pohľad na naše portfólio na našom webe www.colosseoeas.com, medzi nimi napríklad náš ostatný veľkolepý projekt v San Salvadore: https://www.colosseoeas.com/san-salvador-2023/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1790376  Dátum zverejnenia: 25.5.2015