Predajca na maloobchodnej predajni/ farby - laky - omietky

COLORLAK SK, s.r.o.

Miesto práce
Banícke námestie 50, Gelnica, okres Gelnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou + zainteresovanosť na dosiahnutých výsledkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať predaj obchodného sortimentu spoločnosti na predajni
• pracovať s peňažnou hotovosťou a odvádzať tržby
• vypracovávať a predkladať ponuky zákazníkom
• dbať o správne uloženie tovaru, čistotu a kontrolu doby spotreby
• kontrolovať a aktualizovať správnosť a aktuálnosť označenia tovaru na prevádzke
• zabezpečovať vybavovanie telefonických, faxových, e-mailových odberateľských objednávok
• zabezpečovať poradenskú činnosť zákazníkom
• zabezpečovať obsluhu miešacích zariadení
• objednávanie tovaru na predajňu
• manuálny príjem a výdaj tovaru v predajni
• udržiavať čistotu a poriadok na prevádzke

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači na základe výberu zo zaslaných životopisov. Pracovný pomer bude uzatvorený na obdobie čerpania materskej dovolenky súčasnej vedúcej predajne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, chémia, obchod

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prvom rade hľadáme priebojného kolegu s obchodným duchom, ktorý dokáže získať a uspokojniť požiadavky zákazníkov. Očakávame, že jeho prístup k prideleným úlohám bude zodpovedný a ich plnenie bude kompletné. Na tejto pozícii sa uplatní človek s výbornými komunikatívnými zručnosťami, nekonfliktným vystupovaním a maximálnou ústretovosťou.
Znalosti a skúsenosti v sortimente farby- laky - zatepľovacie systémy sú výhodou, nie však podmienkou.

Spoločnosť COLORLAK SK, s.r.o. je maloobchodným a veľkoobchodným distribútorom sortimentu náterových a stavebných hmôt so sieťou vlastných predajní na celom území Slovenskej republiky. Materská firma spoločnosti, spoločnosť Colorlak, a.s., je popredný výrobca náterových hmôt v Českej republike.
Našou víziou je vybudovať vyhľadávanú sieť predajných miest farieb, v ktorých sa zákazník inšpiruje a kde skúsený predajca ochotne poradí. Predajných miest, kde sa farby iba nepredávajú, ale kde sa hľadajú vždy tie najlepšie riešenia.
Pokiaľ sa chcete stať súčasťou tímu Colorlak, neváhajte nám poslať životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2201164  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou + zainteresovanosť na dosiahnutých výsledkoch