Pracovník vo výrobe náterových látok

COLOR Company s.r.o.

Štúrova č.s. 1504 - Areál ZVS, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miešanie , plnenie, balenie produktov
obsluha miešacích strojov a plniacich zariadení
príprava výrobkov k expedícií

Informácie o výberovom konaní

8-hodinová pracovná doba
prevádzka od 6:00 - 14:30 hod.
Informácie cez telefón poskytujeme do 14:30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, kladný prístup k práci

Spoločnosť COLOR Company s.r.o. sa venuje výrobe náterových látok na drevo, penetračných náterov na murivo, hydroizolácii, biocídnych prípravkov na drevo a murivo, protipožiarnych prostriedkov na ochranu dreva a mnoho ďalších výrobkov stavebnej chémie.
COLOR Company, s.r.o. vznikla v roku 1999 ako nezávislá slovenská spoločnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2943895  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou