Logo Color Centrum, s. r. o.

Odborný predajca/pokladník do predajne Váš Dom farieb & Hobby centrum Podunajské Biskupice

Color Centrum, s. r. o.

Miesto práce
Nákupná 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
1 300 - 1 500 EUR/mesiac+ stravné lístky bez doplatku cca 96,- EUR, + motivačné bonusy za plnenie cieľov + preplácanie nadčasov + výrazná zľava na nákup (po skúšobnej dobe) + odmena za nového kolegu + narodeninový darček + práca v príjemnom a pozitívne naladenom kolektíve, zabezpečujeme pre zamestnancov školenia, vzdelávanie a odborný rozvoj zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný predajca/pokladník: Poradenstvo, miešanie a predaj farieb, lakov, preberanie a dokladanie tovaru do regálov, práca na registračnej pokladni, zisťovanie potrieb zákazníkov, komunikácia s dodávateľmi

- gastro lístky zdarma - bez doplatku v hodnote 96 eur
- odmeny za výkon
- odmeny z obratu
- odmeny za dochádzku
- sezónne odmeny
- motivačné bonusy za plnenie cieľov
- preplácanie nadčasov
- možnosť kariérneho rastu a rozvoja
- školenia za účelom zvyšovania odbornosti a predajných zručností
- nákup tovaru s výraznou zamestnaneckou zľavou už po 3 mesiacoch
- narodeninový darček
- pracovná každá druhá sobota do 13.00h
- voľné nedele
- práca v inšpiratívnom a profesionálnom tíme výborných kolegov
- a hlavne práca v príjemnom a pozitívne naladenom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu obsahujúceho min.:
- dátum narodenia
- všetky predchádzajúce zamestnania s kontaktom na
posledného zamestnávateľa
- foto
- mail

Pred osobným stretnutím zasielame na mail dotazník, ktorý prosíme vyplniť a odoslať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita, záujem o zákazníka, schopnosť a vôľa učiť sa nové veci, komunikačné obchodné schopnosti
Ak máš záujem pracovať v dynamickom prostredí, baví ťa práca okolo domu či v záhrade, neváhaj nám poslať svoj životopis

Sme spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom záhradkárskych, domácich potrieb a potrieb pre majstrov, farieb, lakov, fasádnych omietok, priemyselných farieb a príslušenstva. Prevádzkujeme sieť 8 predajní a sme najväčšia maloobchodná spoločnosť v tejto špecializácií na západnom Slovensku.

www.vasdomfarieb.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Glindová
Tel.: +421917897191
E-mail: poslať životopis
ID: 4740364  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac