Pomocný administratívny pracovník (brigáda)

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Štúrova 27, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduché administratívne práce
- poštová evidencia, príprava korešpondencie
- formátovanie, skenovanie, kopírovanie dokumentov
- materiálne zabezpečenie
- práca na sekretariáte na niekoľko dní v týždni (podľa dohody so študentom)

Práca na dohodu o brigádnickej práci študenta

Hľadáme šikovnú študentku VŠ so znalosťou hospodárskej korešpondencie a znalosťou AJ na pokročilej úrovni na pomocné administratívne práce, ktorá môže pracovať niektoré dni v týždni . na dohodu o brigádnickej práci študenta. Ak vas ponuka zaujala a splnate kriteria, kontaktujte nas emailom. Na pohovor budu pozvane vybrane uchadzacky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Colonnade Insurance S.A. je moderná neživotná poisťovňa so zameraním na fyzické osoby a podnikateľov v oblasti poistenia majetku, zodpovednosti za škodu, úrazového poistenia a poistenia motorových vozidiel. Ponúka širokú paletu inovatívnych poisťovacích riešení prostredníctvom siete pobočiek v strednej Európe. Colonnade Insurance S.A. je 100% vlastnená medzinárodnou poisťovacou, zaisťovacou a investičnou spoločnosťou Fairfax Financial Holdings Limited so sídlom v kanadskom Toronte.

Začiatky pôsobenia našej poisťovacej spoločnosti siahajú do roku 1991, kedy bola v Košiciach založená Slovenská investičná poisťovňa, akciová spoločnosť (SIP, a.s.). V novembri 1999 sa majoritným akcionárom stala austrálska poisťovacia a zaisťovacia spoločnosť QBE International Insurance Limited. V ďalších rokoch prešla spoločnosť procesom zásadných organizačných zmien s cieľom transformovať sa na modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu poisťovňu.
V roku 2014 sa QBE Group rozhodla prehodnotiť svoj podnikateľský model, ktorého výsledkom bolo rozhodnutie opustiť trhy Strednej a Východnej Európy. V decembri 2014 došlo k dohode medzi QBE Group a kanadskou poisťovacou a zaisťovacou skupinou Fairfax Financial Holdings o prevzatí portfólia QBE na Slovensku, Česku a Maďarsku. Fairfax Financial Holdings vstupuje do regiónu Strednej Európy prostredníctvom poisťovne Colonnade Insurance S.A. so sídlom v Luxemburgu.

Štúrova 27
042 80 Košice
ID: 2829803   Dátum zverejnenia: 28.11.2016