Referent správy poistenia

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Štúrova 27, Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
mzdové podmienky budú oznámené vybranému uchadzáčovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolegyňu na zástup počas materskej dovolenky na odbor správy poistenia, ktorá je komunikatívna, precízna, má zmysel pre detail, so znalosťou anglického jazyka slovom aj písmom a výborne ovláda MS Office - Excel,Word.

Medzi jej hlavné pracovné povinnosti patrí:
• vykonávanie poistno-technických kontrol poistných zmlúv podľa platných predpisov pre prijatie rizika do poistenia
• registrácia a typovanie poistných zmlúv v našom informačnom systéme, realizácia storien, zánikov a zmien v poistných zmluvách, archivácia zmlúv
• príprava vyúčtovaní a faktúr, kontrola zaplatenosti poistného
• spracovanie požiadaviek od klientov, písomná a telefonická komunikácia

• zázemie stabilnej medzinárodnej finančnej spoločnosti
• možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• príjemné pracovné prostredie
• program benefitov pre zamestnancov

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite svoj profesijný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Telefonicky budeme pozývať na osobné stretnutie iba vybraných uchádzačov.

Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov Vás informujeme, že Vaše osobné údaje, vrátane údajov obsiahnutých v zaslanom životopise, ktoré ste nám poskytli, budú spracúvané spoločnosťou Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu (prevádzkovateľom) za účelom výberového konania na konkrétnu pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v poisťovníctve vítaná
• znalosť zákona o poisťovníctve a predpisov týkajúcich sa správy poistných zmlúv je výhodou
• aspoň ročná prax v administratíve
• vysoké pracovné nasadenie
• schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
• znalosť anglického jazyka podmienka
• znalosť MS Office - Excel, Word

Colonnade Insurance S.A. je moderná neživotná poisťovňa so zameraním na fyzické osoby a podnikateľov v oblasti poistenia majetku, zodpovednosti za škodu, úrazového poistenia a poistenia motorových vozidiel. Ponúka širokú paletu inovatívnych poisťovacích riešení prostredníctvom siete pobočiek v strednej Európe. Colonnade Insurance S.A. je 100% vlastnená medzinárodnou poisťovacou, zaisťovacou a investičnou spoločnosťou Fairfax Financial Holdings Limited so sídlom v kanadskom Toronte.

Začiatky pôsobenia našej poisťovacej spoločnosti siahajú do roku 1991, kedy bola v Košiciach založená Slovenská investičná poisťovňa, akciová spoločnosť (SIP, a.s.). V novembri 1999 sa majoritným akcionárom stala austrálska poisťovacia a zaisťovacia spoločnosť QBE International Insurance Limited. V ďalších rokoch prešla spoločnosť procesom zásadných organizačných zmien s cieľom transformovať sa na modernú, dynamicky sa rozvíjajúcu poisťovňu.
V roku 2014 sa QBE Group rozhodla prehodnotiť svoj podnikateľský model, ktorého výsledkom bolo rozhodnutie opustiť trhy Strednej a Východnej Európy. V decembri 2014 došlo k dohode medzi QBE Group a kanadskou poisťovacou a zaisťovacou skupinou Fairfax Financial Holdings o prevzatí portfólia QBE na Slovensku, Česku a Maďarsku. Fairfax Financial Holdings vstupuje do regiónu Strednej Európy prostredníctvom poisťovne Colonnade Insurance S.A. so sídlom v Luxemburgu.

Štúrova 27
042 80 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2697040   Dátum zverejnenia: 28.11.2016