.NET Developer

Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Štúrova 27, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaného programátora, ktorý sa nebojí výziev a teší sa na prácu v tíme kolegov s použitím najnovších technológií a agilných vývojových procesov na vývoji úplne nového komplexného interného informačného systému spoločností, ktorý bude nasadený v minimálne troch krajinách Európy.
Medzi tvoje zodpovednosti bude patriť:
• Analýza a pochopenie komplexných business požiadaviek z oblasti poisťovníctva
• Namapovanie požiadaviek na architektúru a design informačného systému
• Implementácia a otestovanie odsúhlasených požiadaviek
• Komunikácia s koncovými užívateľmi a riešenie prípadných problémov
• Úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
• Mobilný telefón s možnosťou využitia aj na súkromné účely
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Motivujúce finančné ohodnotenie a ročný bonus
• Možnosť účasti na športových a spoločenských akciách organizovaných spoločnosťou, teambuildingy
• Pružná pracovná doba

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis s Vašimi doterajšími pracovnými skúsenosťami.
Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Po ukončení výberového konania budú všetky CV neúspešných uchádzačov zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal mať:
• výborné analytické myslenie a komunikačné schopnosti
• skúsenosti s .NET framework-om a C# programovacím jazykom
• skúsenosť s objektovo orientovaným návrhom a vývojom, znalosť design patternov
• skúsenosti s testovaním, kontinuálnou integráciou a vývojom
• skúsenosti so SCRUM vývojovým procesom výhodou
• skúsenosti s Microsoft TFS LCM výhodou
• mať proaktívne myslenie a vysokú úroveň motivácie
• byť tímovým hráčom

OMPANY DESCRIPTION

Colonnade Insurance S.A. specializes in non-life insurance, which is designed not only for individual clients, but also for small and large businesses. We are owned by Fairfax Financial Holdings Limited, one of the world leaders in insurance and reinsurance. Colonnade is based in Luxembourg and operates through branches in the Czech Republic, Bulgaria, Hungary, Romania, Poland, Slovakia and a subsidiary in Ukraine.

Colonnade employs 600 experienced specialists. Our financial strength has been affirmed by the A.M. Best Company rating A- (Excellent).

WHY IS COLONNADE A GREAT PLACE TO JOIN?

At Colonnade, our strategy is to become a significant general insurer of scale, focusing on the CEE region. Colonnade is in a fortunate and unique position:

Our shareholder is totally supportive of our strategy and investment in our growth.
We want to transform and create our insurance company into a modern, successful and digital insurer, based on our Fairfax values.
We have a profitable foundation and are able to fund our transformation from these profits.
We are making a multi-million Euro investment in leading IT systems and platforms.
Being part of Fairfax, we live and breathe the values that this organization stands for.

This makes Colonnade an exciting and challenging environment for talented individuals to join!

Our address:
Moldavská cesta 8 B, 042 80 Košice, Slovenská republika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2682907  Dátum zverejnenia: 9.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi