Vedúci predajne / Asistent predaja

CoIS s.r.o.

Miesto práce
Svadobný salón SOIRÉE, Staničná 11, 94901 Nitra
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu do nášho svadobného tímu.
Zaujímaš sa o aktuálne svadobné trendy a miluješ svadobnú módu tak veľmi ako my? Ak áno, tak neváhaj a ozvi sa nám ešte dnes!

Náplň práce:

• Komunikácia a celková obsluha zákazníka
• Poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia
• Práca s pokladňou (správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi)
• Obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
• Dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
• Evidencia a riešenie objednávok na predajni a v eshope
• Správa a kontrola skladu, vybavovanie a odosielanie objednávok cez elektronický obchod
• Predaj ponúkaného tovaru
• Podieľanie sa na celkovom chode predajne
• Fyzická manipulácia s tovarom
• Udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke
• Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
• Príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj a údržba tovaru
• Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni
• Asistencia na veľtrhoch a výstavách
• Každodenné otváranie a zatváranie prevádzky a pod.
• Čistenie, pranie, žehlenie a údržba tovaru
• Spolupodieľanie sa na marketingových aktivitách a na celkom výsledku firmy

Čo ponúkame:

• Zamestnanie v krásnom a príjemnom prostredí, v spoločnosti, ktorá neustále rastie a napreduje
• Priateľský kolektív
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Príspevok na stravovanie
• Prácu v designovom, luxusnom a elegantnom prostredí
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
• Priestor pre Vaše kreatívne nápady
• Sebarealizáciu

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám prosím Váš životopis s aktuálnou fotografiou + motivačný list (výhodou).

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti CoIS s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a maloobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Čo od Vás očakávame?

• Vynikajúce predajné schopnosti- podmienkou
• Prax v predaji svadobných a spoločenských šiat - veľkou výhodou
• Prax v krajčírskej úprave a údržbe šiat - veľkou výhodou!
• Cit pre štýl a odievanie
• Pro-klientský prístup
• SŠ vzdelanie - minimálne
• Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni - výhodou
• Počítačové znalosti – MS Office (Excel, Word, Outlook), práca s internetovými prehliadačmi
• Osobnosť zameranú na výsledok
• Zodpovednosť, dochvíľnosť a precíznosť k práci

SVADOBNÝ SALÓN SOIRÉE - predstavujeme ideálne spojenie krásnych a nevšedných svadobných šiat, príjemného prostredia a milej obsluhy.
Našu ponuku svadobných šiat prezentujú len tie najlepšie dizajnérske a exkluzívne značky.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

SVADOBNÝ SALÓN SOIRÉE | CoIS s.r.o.
Staničná 11
949 01 Nitra
ID: 2751238   Dátum zverejnenia: 5.10.2016